Nie trzeba być świętym, żeby rozmiłować się w motywach sakralnych, które dzięki tym fototapetom z powodzeniem można zainstalować również na ścianie swojego pokoju. Ozdobne kontury witraży, to kolejna propozycja trafiająca w gusta tych osób, które koniecznie chcą zaskakiwać, organizując przestrzeń wokół siebie w nadzwyczaj oryginalnym stylu.

Religijne postacie, anioły, witraże czy printy z motywami biblijnymi zagościły w ostatnich latach w modzie: na bluzach, t-shirtach i legginsach. Traktowane wówczas jako sezonowy must have z przymrużeniem oka, przeniosły się do wnętrz, gdzie obecnie stanowią ciekawy element dekoracyjny, adresowany do tych, którzy w swoim domu tworzą miejsce dla ciekawych, aranżacyjnych smaczków.

Decydując się na fototapetę z motywem witrażu, musimy pamiętać o tym, że powinna ona dominować nad resztą „części składowych” pomieszczenia. Świetnie sprawdzi się ona w towarzystwie bieli czy betonu architektonicznego oraz wszędzie tam, gdzie celowy minimalizm sprawia, że wnętrze staje się dostojne i ascetyczne.


źródło: BIG TRIX – www.big-trix.pl

Komentarze