Apartament 090 to projekt stworzony przez włoskie studio projektowe Coolstudio. Przestronne wnętrza i mnogość powierzchni w tym włoskim domu pozwoliły na stworzenie nieformalnego, nowoczesnego, a zarazem przytulnego mieszkania dla młodej rodziny.

Centralnym punktem apartamentu jest duży salon stanowiący jedną przestrzeń ze strefą wejściową, jadalnią i kuchnią. Dzięki elementom czarnego kamienia użytym w kuchni, strefie komunikacji, ścianie kominkowej i drobnym dodatkom całość projektu stanowi przyjemną dla oka ciągłość. Ciemny kamień we wnętrzach prywatnych inspiruje i przywołuje na myśl eleganckie wnętrza w stylu SPA, które zachęcają do relaksu. Tak właśnie powinny działać na nas wnętrza domów, których główną funkcją jest przecież odpoczynek po dniu przepełnionym pędem.

Powierzchnia udostępniona architektom przez młodą rodzinę pozwoliła na stworzenie przestronnego apartamentu, który miał być zarówno wygodny, przyjazny jak i nowoczesny, a jednocześnie pozostający w minimalistycznym stylu.

Całość ożywiona jest przez drobne kontrastowe dodatki, stanowiące żywe i wyróżniające się elementy florystyczne.

Studio stworzone przez czterech włochów – Andrea Tartuferi, Federico Marcaccio, Gianmarco Governatori i Alessandro Pierleoni ma na swoim koncie wiele realizacji, wśród których są zarówno wnętrza prywatne jak i przestrzenie publiczne.

źródło: Coolstoodio
zdjęcia: Alessio Sardellini

Komentarze


Warning: require_once(/home/promotiv/www/dekor215/wp-content/themes/Newspaper/includes/shortcodes/td_block_related_posts.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/promotiv/www/dekor215/wp-includes/template.php on line 688

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/home/promotiv/www/dekor215/wp-content/themes/Newspaper/includes/shortcodes/td_block_related_posts.php' (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/promotiv/www/dekor215/wp-includes/template.php on line 688