Cyfrowe ramki w pluszowej obudowie

3
2868
ramki cyfrowe - seria animal

Jak sprawić dziecku nietypową niespodziankę, która ucieszy oryginalnym wyglądem, zaangażuje wyobraźnię i będzie narzędziem edukacyjnym?

Cyfrowe ramki fotograficzne z serii Animal marki Hannspree, to propozycja zarówno dla dzieci, jak i ich rodziców. Te nietypowe „zabawki” od zwykłych ramek różnią się tym, że są w pluszowej, kolorowej obudowie. Słoń, żyrafa, panda i miś polarny to przytulanki, które w brzuchu mają wbudowane urządzenie wielofunkcyjne z 8-calowym ekranem (20,32 cm). Ramka-zwierzak służy do wyświetlania zdjęć, oglądania filmów i słuchania muzyki. Pełni też funkcję budzika i kalendarza, a możliwość sterowania pilotem gwarantuje komfort jej użytkowania.

Ramki Hannsgiraffe, Hannselephant, Hannspanda, Hannspolarbear posiadają wbudowaną pamięć 256 MB, którą można rozszerzyć przez podłączenie klucza USB lub dysku przenośnego. Pluszowe obudowy doskonale komponują się z wystrojem pokoju zarówno dziecka kilkuletniego, jak i niemowlaka, a zdjęcia naszego malucha prezentowane w tak nietypowej oprawie, z pewnością ucieszą nie tylko rodziców.

Cena cyfrowej ramki Hannspree z serii Animal to 360zł, jednak radość z niebanalnej i oryginalnej niespodzianki bezcenna.

Jeśli Twoje dziecko jest prawdziwym kibicem piłki nożnej, ucieszy je z kolei cyfrowy budzik Hannssoccer z funkcją ramki, który łączy w sobie wiele narzędzi w niewielkiej, ‘footballowej” obudowie. To sprytne małe urządzenie wyposażone w ekran 4,3” spełnia bardzo wiele funkcji. Jest budzikiem, radiem FM, odtwarzaczem MP3, a także kalendarzem i cyfrową ramką do przeglądania wybranych zdjęć. Fotobudzik Hannssoccer ma wejście USB 2.0, więc z powodzeniem można rozszerzyć jego pamięć. Kosztuje 252,86zł.
Pluszowe foto-ramki i cyfrowy budzik kibica można kupić w sklepach komputerowych oraz w sklepie online www.hannspree.pl


fot. HANNspree

Komentarze


Warning: require_once(/home/promotiv/www/dekor215/wp-content/themes/Newspaper/includes/shortcodes/td_block_related_posts.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/promotiv/www/dekor215/wp-includes/template.php on line 688

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/home/promotiv/www/dekor215/wp-content/themes/Newspaper/includes/shortcodes/td_block_related_posts.php' (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/promotiv/www/dekor215/wp-includes/template.php on line 688