Dekorujemy ogród

0
16979
szklane kule ogrodowe

Lubimy leniwie przesiadywać w naszych ogrodach, ogródkach, zagajnikach, tarasach czy na werandach. Uwielbiamy tam przebywać, podejmować gości, bawić się z dziećmi, czytać książki, lub zwyczajnie patrzeć nieobecnym wzrokiem w jeden punkt, ot, przed siebie i po prostu chłonąć ciszę. Kiedy ktoś ma szczęście lub dobrze się zorganizował to nawet ma okazję sączyć ze smakiem koktajl z owoców z tegoż ogrodu! Lubimy tam przebywać. To nasz azyl, nasza prywatna bezludna wyspa, dla niektórych coś jak Zaczarowany Ogród albo Nibylandia. Tam zbieramy siły po pracowitym tygodniu. Ten, kto kocha rośliny i ogród dobrze wie, jak wspaniale można odpocząć przy ogrodowych pracach.

Ogrody bywają różne – skromne, proste, nieprzesadzone w formie, za to estetyczne, to znów okazałe, wyniosłe, arystokratyczne, przemyślane przez architekta, zaplanowane co do cala; jedne są pełne krzewów, alejek, labiryntów, drzew, fontann, inne znów pełne rozmaitych kwiatów, wysp, wysepek, nasypów, płotów, kompozycji; jedne mają idealnie wymuskany, równo przystrzyżony trawnik – jakby zielony dywan, inne ogrody – jakby z przekory – mają zwyczajny, naturalny trawnik, zostawiony samemu sobie, nienaruszony elektrycznym sprzętem – po prostu zdrową, naturalną trawę z niejednym chwastem, koniczyną – bywa, że i czterolistną! Zatem – tyle ogrodów, ile głów i pomysłów na nie. Nasze ogrody są takie, jak lubimy. To nasze prywatne, artystyczne dzieła.

Aby jeszcze bardziej cieszyć się z każdej chwili jaką spędzamy w ogrodzie warto zadbać o to, by nawet komary nie uprzykrzyły nam tego czasu.

Upiększając ogrody stosujemy różne triki, kupujemy ogrodowe gadżety, wykorzystujemy stare rupiecie i nadajemy im nowe, ogrodowe życie. Rzeczą popularną, ale jeszcze nie używaną powszechnie w ogrodach są szklane kule dekoracyjne.


Inspirujący Dom oferuje te urocze ozdoby w zestawach lub pojedynczo, w kilku ciekawych kolorach. Prezentują się interesująco na tle roślin, stawów, skalniaków i oczek wodnych. Pięknie ożywiają ogród, taras, czy werandę. Dużym atutem szklanych kul dekoracyjnych jest ich mrozoodporność. Warty podkreślenia jest fakt, że są wykonane Polsce, w 100% ręcznie z odzyskiwanego szkła w procesie recyklingu. Ze szkła wykonane są jeszcze inne ogrodowe dekoracje, takie jak różnorodne w kolorystyce szklane kwiaty, czy pełniące również funkcje użytkową poidełka i lampy tea light

Sprawdź produkty umilające wypoczynek w serwisie ceneo.pl:
Odpoczynek_w_ogrodzie

W Inspirującym Domu znajdziemy też metalowe ogrodowe „umilacze”, jak: elfy ogrodowe, karmniki, latarnie, czy wietrzne girlandy ogrodowe.


Metalowy wbijak ogrodowy w postaci uroczego elfa, z chęcią zamieszka w Państwa ogrodzie i zajmie się pielęgnacją kwiatów. Swoją piękną jednostronną i trwałą kolorystykę zawdzięcza nowoczesnej technologii nadruku UV.

Tańcząca na Wietrze Girlanda ma przynajmniej dwie zalety – ciekawie wygląda i daje przyjemne odgłosy we „współpracy” z wiatrem, a zatem ozdabia i relaksuje.
Przyznacie Państwo, że szklane kule dekoracyjne, wietrzne girlandy ogrodowe, szklane kwiaty, czy elfy ogrodowe to urocze i przytulne dodatki do finalnego przyozdobienia tarasów i ogrodów w każdej z opisanych wersji!


Do zimy jeszcze daleko,  więc można się pokusić o takie aranżacje jeszcze w tym sezonie. Życzymy wspaniałego odpoczynku w Państwa ogrodowym raju.

źródło: inspirujacydom.pl

Komentarze


Warning: require_once(/home/promotiv/www/dekor215/wp-content/themes/Newspaper/includes/shortcodes/td_block_related_posts.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/promotiv/www/dekor215/wp-includes/template.php on line 688

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/home/promotiv/www/dekor215/wp-content/themes/Newspaper/includes/shortcodes/td_block_related_posts.php' (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/promotiv/www/dekor215/wp-includes/template.php on line 688