DESIGN ALIVE AWARDS 2016

0
2322

Zostały opublikowane nominacje do Design Alive Awards 2016. Konkursu, w którym nagradzane są wybitne osobowości za kreatywność i kulturotwórcze oddziaływanie.

Spośród trzydziestu nominowanych, Kapituła konkursu wybierze Kreatora, Animatora i Stratega Roku 2016.

Celem fundatora nagród – magazynu „Design Alive„, jest uhonorowanie osób współtworzących marki, produkty, usługi, przestrzenie i wydarzenia oraz animujących przepływ wiedzy, umiejętności i inspiracji. Design Alive Awards to nagrody przyznawane za: świadomie, kreatywne i kulturotwórcze odpowiadanie na potrzeby zmieniającego się świata i społeczeństwa. Przyznawane są tym, którzy odważnie współtworzą marki, usługi, produkty i przestrzenie oraz dla tych, którzy mają siłę i kompetencje, by animować przepływ wiedzy, umiejętności i inspiracji.

Design Alive Awards, bywają także nazywane po prostu „Oskarami designu”

Design Alive Awards, uznawane za najbardziej prestiżowe nagrody branży kreatywnej w Polsce, bywają także przez wielu nazywane po prostu „Oskarami designu”, zapewne ze względu na ich prestiż, a także osobę twórcy konkursowych statuetek Oskara Ziętę – najbardziej rozpoznawalnego za granicą polskiego projektanta.

DESIGN ALIVE AWARDS 2016.

Zapraszamy do zapoznania się z listą nominowanych w edycji 2016, spośród których Kapituła konkursu wyłoni Kreatora, Animatora i Stratega Roku 2016, a wyróżnienie specjalne przyzna mecenas konkursu – marka Mazda. Nazwiska te poznamy już pod koniec listopada podczas uroczystego finału w Muzeum Śląskim w Katowicach.

Komentarze

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułNowoczesne schody metalowe
Następny artykułDom Marzeń z Röben

Warning: require_once(/home/promotiv/www/dekor215/wp-content/themes/Newspaper/includes/shortcodes/td_block_related_posts.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/promotiv/www/dekor215/wp-includes/template.php on line 688

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/home/promotiv/www/dekor215/wp-content/themes/Newspaper/includes/shortcodes/td_block_related_posts.php' (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/promotiv/www/dekor215/wp-includes/template.php on line 688