Dream Bag czyli poducha-kwiat

0
2090
Żółty kwiat - słodki puff od Little Red Stuga

Mięciutkie siedzisko dla maluchów i nie tylko, to propozycja od Little Red Stuga. Jakże na czasie! Kolorowe kwiaty mogą zakwitnąć i w naszych domach, dzięki fantazji projektantów – tych kreatywnych.

A co można zrobić z takim kwiatowym puffem? Bawić się, wypoczywać, a nawet zwinąć w pączek. Z całą pewnością jest to mebelek wszechstronny. Sam przez się zachęca on dzieci do aktywności, przy okazji rozwijając ich wyobraźnię. A propos – wyobrażacie sobie swoja pociechę na czymś takim? Czary-mary i mamy swoją prywatną, małą Calineczkę… lub Calineczka.

Kwiato-poducha wykonana jest z antyalergicznego materiału. Można ja śmiało prać w 40 st. C. Jedyną bolączką jest tylko cena… Ale i tam polecamy!


źródło: shop.littleredstuga.se

Komentarze


Warning: require_once(/home/promotiv/www/dekor215/wp-content/themes/Newspaper/includes/shortcodes/td_block_related_posts.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/promotiv/www/dekor215/wp-includes/template.php on line 688

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/home/promotiv/www/dekor215/wp-content/themes/Newspaper/includes/shortcodes/td_block_related_posts.php' (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/promotiv/www/dekor215/wp-includes/template.php on line 688