ERA – czas luksusu, ceramika i meble firmy Keramag

0
1113

Seria „Era” to bogaty wybór eleganckich sprzętów o wysmakowanych, klasycznych kształtach. Wzornictwo i wysoka jakość wykonania idą w parze z funkcjonalnością. Ceramika i meble w wielu wariantach mogą stanowić wyposażenie łazienek o różnym charakterze, urządzonych nowocześnie i inspirowanych stylem Art Deco.

„Era” to kompletne wyposażenie łazienki. Ceramika, meble i dodatki tworzą spójną całość, utrzymaną w jednym stylu. Inspiracją do stworzenia tej serii było najlepsze wzornictwo z początku XX wieku. Sprzęty o perfekcyjnie dopracowanych kształtach są bardzo eleganckie. Można nimi urządzić zarówno łazienkę o stylowym charakterze, jak i zaprojektowaną zgodnie z najnowszymi trendami. Wygodne urządzenia sanitarne i praktyczne meble pozwalają na zaaranżowanie komfortowego wnętrza w dobrym stylu.

Umywalka „Era” jest prostokątna i ma zaokrąglone krawędzie. Obszerną misę okala szeroka półka. Kształt umywalki jest na tyle uniwersalny, że można ją zamontować na wiele sposobów – z postumentem, szafką podumywalkową zamykaną drzwiczkami, meblem z półką albo chromowanym stelażem. W komplecie ze stelażem umywalka wygląda nowocześnie, w duecie z meblem bardziej klasycznie.

Wybór mebli jest bardzo bogaty. Szafki podumywalkowe mają różne kształty i szerokości dostosowane do wymiarów umywalek. Mogą być przymocowane do ściany albo stać na nóżkach.  Do wyboru są szafki zamykane drzwiczkami i otwarte, z półką. Wąskie szafki boczne przeznaczono do zawieszania na ścianie. Szeroka szafka z dwoma drzwiczkami ma eleganckie nóżki zakończone dekoracyjnymi, chromowanymi nakładkami. Ozdobę szafki stanowi również prosty, chromowany uchwyt. W serii są dwa warianty mebli: pokryte szlachetnym fornirem z drewna o wzorze palisander i czarne, lakierowane na wysoki połysk.

Podświetlane lustra mogą być proste, pojedyncze, lub rozbudowane, z jednym lub dwoma bocznymi skrzydłami. Boczne skrzydła sprawiają, że w lustrach znacznie więcej widać. Dzięki temu łatwiej przed lustrem ułożyć fryzurę, zrobić makijaż, czy starannie się ogolić.

W serii ERA są umywalki o szerokościach 70, 90 i 120 cm. Z umywalkami tworzą komplet pozostałe urządzenia sanitarne: WC kompakt, wisząca miska ustępowa, bidety wiszący i stojący.

Komentarze


Warning: require_once(/home/promotiv/www/dekor215/wp-content/themes/Newspaper/includes/shortcodes/td_block_related_posts.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/promotiv/www/dekor215/wp-includes/template.php on line 688

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/home/promotiv/www/dekor215/wp-content/themes/Newspaper/includes/shortcodes/td_block_related_posts.php' (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/promotiv/www/dekor215/wp-includes/template.php on line 688