Jesień w „ramionach” Multiformu

0
1385

Nastał czas chłodnych poranków i długich, jesiennych wieczorów. Fotel w salonie zaprasza nas by wtulić się w jego głębię i oderwać się od trosk dnia codziennego. Popołudnie z książką ulubionego autora, czy wieczór filmowy z przyjaciółmi? Scenariusze się zmieniają, niezmienna pozostaje „scena” – salon. Jednak czy na pewno „niezmienna”?Czasy nudnej i przytłaczającej meblościanki oraz standardowego zestawu: ława i dwa fotele, odeszły w zapomnienie. Kreujemy przestrzeń salonu według naszych gustów ograniczeni jedynie zasobnością portfela. 

Możliwość tworzenia różnorodnych zestawień mebli to propozycja jaką oferuje nam Kolekcja Mebli Klose. Z meblami do livingu linii Multiform nie jesteśmy skazani na nudę. Znajdziemy tutaj nowoczesne meble o odważnym, „miejskim” designie. Zróżnicowane modele komód i kredensów umożliwiają ich swobodne dopasowanie do naszych potrzeb. Przeszklone witryny dzięki zastosowaniu oświetlenia typu microline dekoracyjnie wyeksponują kolekcje porcelany, ozdobnego szkła lub książek. Dodatkowo możliwość modyfikacji natężenia światła pomoże zbudować odpowiedni nastrój w salonie. Pełne elegancji meble Multiformu nie są skazane na „podłogę”. Dzięki zastosowaniu systemu podwieszania możemy unieść je „nad ziemią”. Zamontowane na ścianie oryginalne bryły kredensów czy wysokich witryn nadają ustawieniom wyjątkowej lekkości. W zestawie Multiform znajdziemy również modele podestów i podwieszanych półeczek. Dopełniają kolekcję wpływając na zwiększenie możliwości wystroju pomieszczenia.
Na uwagę zasługuje również dostawka do szafki TV pozwalająca na oryginalną kompozycję mebli wokół telewizora.

Salon Multiform to eklektycznie połączenie drewna z akrylem. Wyraźny rysunek drewna, widoczny na frontach szuflad, w zestawieniu z lakierowanymi frontami szafek pokrytych akrylowym tworzywem, nadaje niepowtarzalnego klimatu. Dynamiczne wzornictwo, idealne proporcje mebli zamkniętych w prostej i funkcjonalnej formie kreują wyjątkowy charakter salonu.

Komentarze


Warning: require_once(/home/promotiv/www/dekor215/wp-content/themes/Newspaper/includes/shortcodes/td_block_related_posts.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/promotiv/www/dekor215/wp-includes/template.php on line 688

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/home/promotiv/www/dekor215/wp-content/themes/Newspaper/includes/shortcodes/td_block_related_posts.php' (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/promotiv/www/dekor215/wp-includes/template.php on line 688