Kamień naturalny nadaje łazience szlachetny i niepowtarzalny charakter. Dzięki nim łazienka nabiera wytworności i może z powodzeniem pełnić w mieszkaniu rolę pomieszczenia reprezentacyjnego. Od kreatywności projektanta zależy jaki kamień i w jaki sposób zostanie położony we wnętrzu, by nadał mu niepowtarzalny wygląd.


Kamienne łazienki są bardzo naturalne i ekologiczne, co więcej jeszcze w tym wszystkim luksusowe. Kamień jest doskonałym materiałem do projektowania łazienek, gdyż jest długotrwały i łatwo dostępny. Istnieje wiele pomysłów na to, gdzie i jak zastosować kamień w swoim projektowaniu łazienki, można użyć go zarówno na podłogę jak i sufit, ozdobić ściany, blaty, kamienne prysznice, wanny, możliwości są nieograniczone. Wanny, czy też umywalki kamienne przedstawiają niesamowity design, ukazując wewnętrzną elegancję i luksus.

Jeśli lubisz takie klimaty, to specjalnie dla Ciebie zebraliśmy kolekcję kamiennych łazienek, które pomogą Wam w stworzeniu niepowtarzalnego wnętrza. Oto i one:

źródło: swhid.blogspot.com, onekindesign.com

Komentarze