Kamień w łazience

0
3096
kamień w łazience

Kamień naturalny nadaje łazience szlachetny i niepowtarzalny charakter. Dzięki nim łazienka nabiera wytworności i może z powodzeniem pełnić w mieszkaniu rolę pomieszczenia reprezentacyjnego. Od kreatywności projektanta zależy jaki kamień i w jaki sposób zostanie położony we wnętrzu, by nadał mu niepowtarzalny wygląd.


Kamienne łazienki są bardzo naturalne i ekologiczne, co więcej jeszcze w tym wszystkim luksusowe. Kamień jest doskonałym materiałem do projektowania łazienek, gdyż jest długotrwały i łatwo dostępny. Istnieje wiele pomysłów na to, gdzie i jak zastosować kamień w swoim projektowaniu łazienki, można użyć go zarówno na podłogę jak i sufit, ozdobić ściany, blaty, kamienne prysznice, wanny, możliwości są nieograniczone. Wanny, czy też umywalki kamienne przedstawiają niesamowity design, ukazując wewnętrzną elegancję i luksus.

Jeśli lubisz takie klimaty, to specjalnie dla Ciebie zebraliśmy kolekcję kamiennych łazienek, które pomogą Wam w stworzeniu niepowtarzalnego wnętrza. Oto i one:

źródło: swhid.blogspot.com, onekindesign.com

Komentarze


Warning: require_once(/home/promotiv/www/dekor215/wp-content/themes/Newspaper/includes/shortcodes/td_block_related_posts.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/promotiv/www/dekor215/wp-includes/template.php on line 688

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/home/promotiv/www/dekor215/wp-content/themes/Newspaper/includes/shortcodes/td_block_related_posts.php' (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/promotiv/www/dekor215/wp-includes/template.php on line 688