Katalog wyprzedażowy marki Dekoria.pl – okazja goni okazję!

0
1013

Najnowszy katalog marki Dekoria.pl zawiera pomysły na zmianę aranżacji naszych wnętrz za pomocą kilku wyrazistych dodatków w nowych, promocyjnych cenach. Bogactwo kolorów, wzorów i materiałów proponowane przez Dekorię pozwoli wybrać najlepsze rozwiązanie dla każdego domu. Przywitajmy lato w nowej, odmienionej przestrzeni za jeszcze niższą cenę!

Nadchodzi lato, a wraz z nim chęć zmian, także w naszych wnętrzach. Aby nasze mieszkania na nowo odżyły, wprowadźmy do nich nowe elementy wystroju, które wprowadzą do niego słońce i wakacyjny klimat. Dekoria.pl ułatwia nam to zadanie – najnowszy katalog Wielka letnia wyprzedaż to skarbnica pomysłów na niebanalne aranżacje w cenach obniżonych nawet o 50%! Takiej okazji nie można przegapić!

Zmień swoje wnętrze niewielkim kosztem
Wielka letnia wyprzedaż w Dekorii to okazja do niepowtarzalnych zakupów – akcesoria w jasnych, ciepłych kolorach ożywią nasze wnętrza i sprawią, że lato zagości w nich na cały rok. Katalog zawiera zarówno kolorowe, radosne dodatki, jak i kolekcje w głębokich, zgaszonych odcieniach, które idealnie sprawdzą się np. w sypialni, w której odbywamy swoją popołudniową drzemkę poszukując ochłodzenia i relaksu.

W nowym katalogu wyprzedażowym Dekoria pl. proponuje kolekcje, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Kuchnia stanie się ulubionym miejscem porannych spotkań przy kawie dzięki kolekcji LUNA, w której króluje ciepły, żółty kolor i motyw drobnych kwiatków. Salon może stać się miejscem dalekich podróży, oczywiście palcem po mapie, w otoczeniu niebanalnych akcesoriów z kolekcji MANDALA, pełnych egzotycznych, wyrazistych wzorów. Dekoria proponuje również wyjątkową aranżację sypialni. Złoto-łososiowa kolekcja JACQUARD udekoruje pokój, tworząc efekt rozgrzanej, świetlistej plaży.

Okazja goni okazję
Poszewki za 9,60 zł? Roleta rzymska za 56,90 zł? Bieżnik za 11,90 zł? Komplet rękawica i łapacz kuchenny za 15,99 zł? Tak! Teraz to prawda! Katalog wyprzedażowy marki Dekoria.pl to dosłowny szok cenowy! I nie tylko. Znajdziemy w nim także produkty limitowane, normalnie niedostępne w ofercie firmy – np. kolekcję Zioła, idealne rozwiązanie do jasnej, przytulnej kuchni.

Katalog zawiera także typowo letnie propozycje – siedziska i materace na krzesła ogrodowe, pufy-kostki, które doskonale spełnią funkcję małego stolika na werandzie oraz wiele innych akcesoriów, dzięki którym nasze wakacje w domu czy na działce na pewno nie będą nudne.

Komentarze


Warning: require_once(/home/promotiv/www/dekor215/wp-content/themes/Newspaper/includes/shortcodes/td_block_related_posts.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/promotiv/www/dekor215/wp-includes/template.php on line 688

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/home/promotiv/www/dekor215/wp-content/themes/Newspaper/includes/shortcodes/td_block_related_posts.php' (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/promotiv/www/dekor215/wp-includes/template.php on line 688