Kolekcja Sahara – wyzwanie rzucone naturze

0
1660

CEARMSTIC poszerzył swój asortyment o nowy produkt – gres lappato. W ofercie dostępna jest m.in. kolekcja Sahara w odcieniach beżu, czekoladowego i złotego brązu, złamanej bieli i szarości. Zalety gresu – jego wyjątkowa twardość, niska nasiąkliwość, mała ścieralność oraz odporność na działanie kwasów i zasad sprawiają, że cieszy się on nieustannym powodzeniem zarówno klientów indywidualnych, jak i na inwestycjach.

Polacy polubili gres i wykorzystują go nie tylko jako okładzinę podłogową, ale coraz częściej – jako kompleksowe rozwiązanie do łazienki czy kuchni.

Zainteresowanie klientów najnowszymi trendami we wzornictwie gresu sprawia, że producenci stale poszukują nowych, atrakcyjnych rozwiązań. Dlatego też do popularnych gresów polerowanych i szkliwionych CERAMSTIC dołączył gres lappato.

Gres lappato to gres porcelanowy z powierzchnią polerowaną tarczami osadzonymi elastycznie, dającą efekt płytki z połyskiem, z nieco nierówną pofalowaną powierzchnią. Gresy wykonane w tej technologii dają ogromne możliwości wzornicze. Lappato docenili już czołowi projektanci włoscy i hiszpańscy – podczas tragów CERSAIE 2008 gres lappato królował wśród najnowszych propozycji. Teraz dostępny jest także w najnowszych kolekcjach CERAMSTIC.

Kolekcja Sahara niemalże rzuca wyzwanie naturze – ten gres idealnie odwzorowuje piaskowiec – zarówno kolorystyką, jak i pojawiającymi się na poszczególnych płytkach smugami i przebarwieniami,
charakterystycznymi dla naturalnego kamienia. Połączenie piękna piaskowca z praktycznymi zaletami gresu porcelanowego sprawia, że kolekcja daje niezliczone możliwości aranżacyjne we wnętrzach w stylu minimalistycznym i klasycznym, a jednocześnie sprawdza się we wszystkich pomieszczeniach: w salonie, kuchni czy nawet „mokrej” łazience.
Płytki bazowe w formacie 30×60 cm występują w pięciu kolorach: beige, brown, gold, white i grey.

Kolekcję dopełniają modułowe dekory cięte wodą oraz listwy z frezowanym motywem odciśniętych liści w formacie 15×60 cm.

Płytki Sahara są rektyfikowane, co pozwala na bardzo precyzyjne ich układanie, w tym również bardzo popularną obecnie metodą bezfugową.

Komentarze


Warning: require_once(/home/promotiv/www/dekor215/wp-content/themes/Newspaper/includes/shortcodes/td_block_related_posts.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/promotiv/www/dekor215/wp-includes/template.php on line 688

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/home/promotiv/www/dekor215/wp-content/themes/Newspaper/includes/shortcodes/td_block_related_posts.php' (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/promotiv/www/dekor215/wp-includes/template.php on line 688