Warto żyć w otoczeniu kolorów, mają one bowiem zbawienny wpływ na nasze samopoczucie i nastrój. Czarno białe wnętrza, być może są eleganckie, ale na dłuższą metę nudzą i tworzą mało przyjazny nastrój. Jeśli nie chcesz zmieniać kolorów ścian lub kupować nowych mebli, wystarczy, że udekorujesz swoje otoczenie kolorowymi elementami wyposażenia wnętrz.

Zdecyduj się na ciepłe dodatki, mocno energetyzujące, w czerwieniach, pomarańczach, odcieniach żółtego czy brązowego. Pobudzą Cię do działania i wpłyną na poprawę nastroju.

Jeśli szukasz spokoju i wyciszenia, z pewnością takie barwy jak zieleń, błękit, granat czy fiolet wpłyną na Ciebie uspokajająco i relaksująco.

Mocne, ożywcze barwy idealnie nadają się zarówno do wystroju wnętrz jak i ogrodów. Skorzystaj z asortymentu takich firm jak Koziol, Alessi, Pat Says Now czy Drescher, by stworzyć dom pełen wesołych barw, które każdego wprowadzą w dobry nastrój. Poza tym wzornictwo tych produktów nawiązuje do dzieciństwa, zabawy i beztroski, dzięki czemu Twój dom nabierze nowych, radosnych kolorów, pozytywnie wpływając na Ciebie, Twoją rodzinę i odwiedzających Cię przyjaciół i znajomych.

źródło: galerialimonka.pl

Komentarze