Kolory w Twoim domu

0
1256

Warto żyć w otoczeniu kolorów, mają one bowiem zbawienny wpływ na nasze samopoczucie i nastrój. Czarno białe wnętrza, być może są eleganckie, ale na dłuższą metę nudzą i tworzą mało przyjazny nastrój. Jeśli nie chcesz zmieniać kolorów ścian lub kupować nowych mebli, wystarczy, że udekorujesz swoje otoczenie kolorowymi elementami wyposażenia wnętrz.

Zdecyduj się na ciepłe dodatki, mocno energetyzujące, w czerwieniach, pomarańczach, odcieniach żółtego czy brązowego. Pobudzą Cię do działania i wpłyną na poprawę nastroju.

Jeśli szukasz spokoju i wyciszenia, z pewnością takie barwy jak zieleń, błękit, granat czy fiolet wpłyną na Ciebie uspokajająco i relaksująco.

Mocne, ożywcze barwy idealnie nadają się zarówno do wystroju wnętrz jak i ogrodów. Skorzystaj z asortymentu takich firm jak Koziol, Alessi, Pat Says Now czy Drescher, by stworzyć dom pełen wesołych barw, które każdego wprowadzą w dobry nastrój. Poza tym wzornictwo tych produktów nawiązuje do dzieciństwa, zabawy i beztroski, dzięki czemu Twój dom nabierze nowych, radosnych kolorów, pozytywnie wpływając na Ciebie, Twoją rodzinę i odwiedzających Cię przyjaciół i znajomych.

źródło: galerialimonka.pl

Komentarze


Warning: require_once(/home/promotiv/www/dekor215/wp-content/themes/Newspaper/includes/shortcodes/td_block_related_posts.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/promotiv/www/dekor215/wp-includes/template.php on line 688

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/home/promotiv/www/dekor215/wp-content/themes/Newspaper/includes/shortcodes/td_block_related_posts.php' (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/promotiv/www/dekor215/wp-includes/template.php on line 688