Jeszcze przed wakacjami, 20 czerwca startuje ogólnopolski konkurs plastyczny organizowany przez renomowaną markę mebli dziecięcych Miretto. Można w nim wygrać atrakcyjne vouchery na zakup mebli dziecięcych i młodzieżowych. Zwycięzca otrzyma bon o wysokości 4 000 zł!

Wnętrze jak z bajki

Piękna pogoda zachęca do spędzania czasu na dworze, ale niedługo po wakacjach dzieci powrócą do swoich pokojów. To one będą główną scenerią ich zabawy, nauki i snu. Rolą rodziców jest zapewnienie dzieciom jak najlepszych warunków przebywania w pokoju. Przedszkolaki i uczniowie snują fantazje, jak powinien wyglądać ich wymarzony pokój. Niejednokrotnie opowiadają o nim swoim kolegom, babci i dziadziowi, a finalnie również rodzicom. Dobrą okazją do uszczegółowienia tych marzeń będzie udział w konkursie prac plastycznych dla najmłodszych, organizowanym przez Miretto, producenta mebli dziecięcych. Jak zapewnia organizator zasady są proste, a nagrody spełnią oczekiwania najbardziej wymagających małych domowników.

Namaluj swój pokój marzeń

Do wzięcia udziału w konkursie „Miretto – pokój ze snów” zaproszone są wszystkie dzieci w wieku od 3 do 10 lat. Warunkiem uczestnictwa w zabawie jest samodzielne wykonanej przez dziecko pracy plastycznej w formacie A4, a następnie osobiste złożenie jej w terminie do 20 lipca br w jednym z siedmiu salonów firmowych Miretto. Praca powinna być, wykonaną w dowolnej technice, ilustracją tematu „Pokój z moich snów”. Wszystkie dzieła zostaną następnie opublikowane na fanpage’u Miretto, a zwycięzca zostanie wyłoniony na podstawie liczby zebranych like’ów pod zdjęciem pracy. Głosowanie potrwa do 31 lipca br.

Laureat pierwszego miejsca zostanie uhonorowany voucherem na 4 000 złotych, który będzie mógł zrealizować w jednym z salonów Miretto. Osoba, która zajmie drugie miejsce otrzyma bon na 1 000 złotych, również do zrealizowania w ramach oferty firmy. Zdobywca trzeciego miejsca będzie miał do dyspozycji 500 zł na zakup mebli bądź akcesoriów Miretto.

Miretto – pokój ze snów

źródło: informacja prasowa Miretto

Więcej informacji o czerwcowym konkursie oraz ofercie Miretto znaleźć można na stronie www.miretto.pl oraz na profilu marki na Facebooku

Komentarze