Krwawy design…

5
3399
Krwawa lampka - www.kyouei-ltd.co.jp

Krew, czaszki i organy wewnętrzne… Takich wnętrzarskich inspiracji jeszcze u nas nie było! Przedstawiamy zbiór osobliwości z zakresu wzornictwa.

Pierwsza pozycja, to fotel w kształcie czaszki. Zastosowane tu biel i prosta forma zdecydowanie mogą się podobać zwłaszcza, że na pierwszy rzut oka wcale nie widzimy kontrowersyjnego wzoru mebla. Dopiero oglądając go „od tyłu” możemy się lekko zdziwić… Projekt wchodzi w skład kolekcji „The Vanitas” od Vladi Rapaport, w skład której wchodzi jeszcze podnóżek w kształcie mózgu i „kręgosłupowa” lampa.

Podobny kształt charakteryzuje także oryginalną, choć mocno diaboliczną misę. Może służyć ona za podręczny segregator na róże różności. Wymyślił ją i opracował francuski designer Laurent Massaloux i to nie przy pomocy piekielnych mocy, lecz najnowszej technologii.

Ciekawe rzeczy oferuje e-sklep spinninghat.com. Możemy zaopatrzyć się tu np. w „zakrwawioną” zasłonę prysznicową i chodnik łazienkowy do kompletu. Komentarz jest raczej zbędny.

Anatomiczny fotel przydać się może studentom medycyny i fizjoterapii. Taka powtórka przed egzaminami od Tante Wera. ;)
Zębaty kubek (MegaWing) daje możliwość ugryzienia porannej kawy – dosłownie. Miska w kształcie ludzkiego mózgu (Meredith of Folded Pig) nawiązuje do „Milczenia owiec”. Można w niej podawać np. tatara, albo sałatkę. W ofercie firmy znajduje się cała zastawa stołowa ze szkicami kości, ludzkiego serca i karaluchów. Yummy!

A może poprzytulać się do poduszki – szkieletu dinozaura? Dzięki niej możemy przeżyć swoją prywatną „Noc w muzeum”. Takie cacko znajdziemy w pracowni Sayaki Yamamoto.
Dzieło wieńczy prysznic w kształcie maski gazowej. Pomysł mrożący krew w żyłach. W „oczodołach” znalazło się poręczne miejsce na szampon i szczotkę/gąbkę. Projekt pochodzi od Chrisa Dimino.


Źródło: modernurbanliving.com oraz domosfera.pl

Komentarze


Warning: require_once(/home/promotiv/www/dekor215/wp-content/themes/Newspaper/includes/shortcodes/td_block_related_posts.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/promotiv/www/dekor215/wp-includes/template.php on line 688

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/home/promotiv/www/dekor215/wp-content/themes/Newspaper/includes/shortcodes/td_block_related_posts.php' (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/promotiv/www/dekor215/wp-includes/template.php on line 688