Kuchenne marzenie

0
3811

Niektórzy mówią, że kuchnia jest sercem domu. To miejsce, gdzie każdego dnia przygotowywane są posiłki, gdzie rodzina i przyjaciele zbierają się pod koniec długiego, męczącego dnia by wspólnie wypić gorącą herbatę. Oznacza to, że kuchnia powinna być odzwierciedleniem nie tylko czyjegoś osobistego stylu, ale również osobowości, temperamentu wszystkich członków rodziny. Kuchnie w tym poście są niezwykłe. Są świadectwem nowoczesnych elementów, starannie dobranych szczegółów i czystych, eleganckich linii . Ale przede wszystkim są funkcjonalne, z wyjątkowymi miejscami do przyrządzania posiłków by wspólnie gotować, usiąść i cieszyć się.

Eleganckie, błyszczące blaty oraz fronty o kątach pochylonych są wizją nowoczesnej kuchni. Nawet kuchenka posiada ultranowoczesną technologię – ekran dotykowy min. z książką kucharską.


W drugiej kuchni dominuje przestrzeń, a wraz z nim jasny biały kolor. Co ważniejsze, prostota jest kluczem by stworzyć elegancką kuchnię – wypływający blat do miejsc siedzących, minimalistyczny koszyk barowy i krzesła inspirowane orgiami.


Kuchnia utrzymana w beżowej palecie. Przytulne jadalniane krzesła ze skóry zapraszają by pozostać tak długo, jak nam się podoba w tym skromnym, stylowym domu.


Następna kuchnia wnosi trochę więcej zabawy niż poprzednie projekty. Zaskakuje fioletową pikowaną sofą, jak również abstrakcyjnym obrazem. To miejsce, w którym kreatywność gotowania można łatwo rozwijać.


Motywem przewodnim tej kuchni jest żółty neonowy kolor. Pozostałe błyszczące kolory: biel i czerń to tylko subtelne akcenty do podkreślenia wyjątkowości tej kuchni.


Witamy w pomieszczeniu z paletą ciepłych i przyjemnych kolorów. Ta kuchnia zachęca każdego gościa, który wchodzi do domu, by wspólnie z gospodarzem usiąść przy blacie i zrelaksować się przy drinku.


Projektantka Elena Gorenstein nazwała tę kuchnię „Winterfell.” Jak myślicie – dlaczego?


Kuchnia „białe na białym” nawiązuje do naszego pierwszego wpisu, ukazuje ten sam futurystyczny klimat. Bielone cegły, szklane akcenty i napowietrzne oświetlenie sprawia, że możemy poczuć się jak to może być na Marsie.


Ta przemysłowa inspirująca kuchnia w otwartym domu wykorzystuje połączenia różnych styli. Można zauważyć mnóstwo drewna jak również ciemny betonowy sufit. Białe blaty, fronty, jak również oprawa światła są doskonałym wykończeniem kontrastów.

 

źródło: home-designing.com

Komentarze

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułAnioły są wokół nas
Następny artykułUnikalny apartament

Warning: require_once(/home/promotiv/www/dekor215/wp-content/themes/Newspaper/includes/shortcodes/td_block_related_posts.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/promotiv/www/dekor215/wp-includes/template.php on line 688

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/home/promotiv/www/dekor215/wp-content/themes/Newspaper/includes/shortcodes/td_block_related_posts.php' (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/promotiv/www/dekor215/wp-includes/template.php on line 688