Kuchnia jak marzenie – IT-IS!

0
6006
Czarne szafki kuchenne IT-IS od Euromobil
Kuchnia w czarnej zabudowie dzięki najnowszym modelom z serii IT-IS

Nowa linia kuchennej zabudowy od Euromobil (włoska marka) na tle innych wyróżnia się swoistą obłością. IT-IS, bo tak nazwano całą kolekcję, występuje w kilku wariantach, tak by można było ją dopasować do wnętrz mniej poważnych, eleganckich, a nawet tych wręcz surowych. My stawiamy na biel i czerń.

Modele IT-IS wyglądają zdecydowanie miejsko. Wyróżnikiem jest tu zdecydowanie miękka, zaokrąglona linia i pięknie wykonane detale. Fronty szuflad zaopatrzone są w specjalne krawędzie, dzięki którym łatwo nam dostać się do ich wnętrza. Brak uchwytów korzystnie wpływa na estetykę tych szczególnych szafek kuchennych, które są nie tylko piękne, ale i w 100 % funkcjonalne.

Kuchnia urządzona z wykorzystaniem takich mebli to spełnienie marzeń niejednego domatora, ale i osoby lubiącej żywiołowe spotkania z przyjaciółmi. W takiej kuchni można się bowiem poczuć wyjątkowo!

 


Fot. gruppoeuromobil.com
Źródło: trendir.com

Komentarze


Warning: require_once(/home/promotiv/www/dekor215/wp-content/themes/Newspaper/includes/shortcodes/td_block_related_posts.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/promotiv/www/dekor215/wp-includes/template.php on line 688

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/home/promotiv/www/dekor215/wp-content/themes/Newspaper/includes/shortcodes/td_block_related_posts.php' (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/promotiv/www/dekor215/wp-includes/template.php on line 688