Kuchnia od Intra – Różnica tkwi w szczegółach

0
1221

Korzenie niepowtarzalnego wzornictwa zlewozmywaków Intra sięgają bardzo głęboko. Od samego początku stanowiło ono dla firmy priorytet. Dzięki długoletniej współpracy z wiodącymi projektantami wzornictwa przemysłowego firma stworzyła unikalny styl zlewozmywaków, charakteryzujący się wyjątkową formą, jak i niezwykłą funkcjonalnością. Postawienie na design przyniosło znaczące wyniki: nie tylko wiele prestiżowych nagród, ale, co najważniejsze z punktu widzenia producenta, zaufanie klienta zadowolonego z solidnego i trwałego produktu.

Poza wyborem mebli kuchennych jednym z pierwszych czynników do rozważenia jest decyzja jaki rodzaj zlewozmywaka wybrać. Kształt i rozmiar ma ogromny wpływ na wybór mebli kuchennych. Jeśli potrzebują Państwo dużego zlewozmywaka – na przykład wyposażonego w dwie komory – trzeba wtedy zakupić dużą szafkę o szerokości od 80 cm. Do mniejszego zlewozmywaka powinna wystarczyć szafka o szerokości 60 cm. Nie tylko rozmiar ma znaczenie. Równie ważnym czynnikiem jest kształt jaki powinien posiadać zlewozmywak. A co ze wzornictwem, materiałem wykonania, wyposażeniem dodatkowym, czy sposobem montażu? Wszystkie te pytania należy zadać sobie przed zakupem zlewozmywaka, który raz zamontowany powinien służyć przez długi czas.

Quadra to nowa seria zlewozmywaków o kwadratowych kształtach, dla tych, którzy szukają nowoczesnego zlewozmywaka o minimalistycznym charakterze. Komory tych zlewozmywaków charakteryzują się

zaokrąglonymi krawędziami wewnętrznymi, co pozwala na znacznie łatwiejsze czyszczenie zlewozmywaka, nawet blisko przy samych krawędziach.

IntraEurora. Praktyczne, czyste w formie, a jednak wyróżniające się – to zlewozmywaki z serii Eurora, która zdobyła nagrodę Award for Design Excellence. Jej projektant, Odd Thorsen, zrewolucjonizował wzornictwo zlewozmywaków kuchennych, łącząc tradycyjne prostokątne kształty z nowoczesnym minimalizmem i naturalną ekspresją formy.

Seria Studio charakteryzuje się przestronnymi i klasycznymi w swej formie komorami, które idealnie nadają się nawet do małych kuchni. Prosty wzór ociekacza w połączeniu z fantazyjną, zaokrągloną tylną ścianą komory sprawiają, że modele z tej serii pasują zarówno do nowoczesnej, jak i tradycyjnej stylistyki kuchennej.

IntraContour – wzornictwo na najwyższym poziomie. Harmonijny projekt modelu to zasługa współpracy Intra z projektantem Christian Bjørn. Najważniejsze w projekcie było to, by zlewozmywak był łatwy w montażu, a jednocześnie nowoczesny w swej formie i designie. Dlatego też stylistyka modelu Contour przykuwa wzrok, a jego funkcjonalność zaspokoi wymagania wszystkich użytkowników.

Horizon to seria zlewozmywaków, która została zaprojektowana tak, by cieszyć się wysoką jakością naszych produktów, ale również ich rozsądną ceną. Aż 5 modeli o różnej wielkości i konfiguracji daje możliwość wyboru odpowiedniego zlewozmywaka do każdej kuchni.

Komentarze


Warning: require_once(/home/promotiv/www/dekor215/wp-content/themes/Newspaper/includes/shortcodes/td_block_related_posts.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/promotiv/www/dekor215/wp-includes/template.php on line 688

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/home/promotiv/www/dekor215/wp-content/themes/Newspaper/includes/shortcodes/td_block_related_posts.php' (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/promotiv/www/dekor215/wp-includes/template.php on line 688