Kuchnie od Alno

0
1454

Przestrzeń kuchenna to ta, w której spędzamy najwięcej czasu. Gotujemy, spożywamy posiłki, a w trakcie domowych imprez najczęściej to tu przenosi się najbardziej rozmowna ekipa. Nic dziwnego, że Polacy coraz częściej decydują się na połączenie kuchni z jadalnią i salonem tworząc duże otwarte przestrzenie. Dodatkowym ich atutem jest dużo większa możliwość ładnego aranżowania, a co za tym idzie – eksponowania nawet najmniejszych lecz pięknych detali nowoczesnej kuchni.

 Klarowna, dynamicznie poprowadzona linia, fronty bez uchwytów i wykończone na wysoki połysk jak również zaskakujące detale – to cechy nowoczesnych zestawów meblowych oferowanych między innymi przez tego producenta. Puryzm na dobre rozgościł się we współczesnym projektowaniu wnętrz. Coraz powszechniejszym zjawiskiem są proste i nieskomplikowane kształty i te goszczą również w przestrzeni kuchennej. W postaci nowych zestawów mebli kuchennych firma ALNO daje przykład stonowanego wzornictwa cechującego się wysoką jakością. Specjalny detal: ALNO oferuje profil wgłębienia w tym samym kolorze co front. Gwarantuje to szlachetne aranżacje o identycznym odcieniu, które nie zakłócają powszechnie przyjętego stylu mebli kuchennych lecz uosabiają jego wytworność.

Schłodzoną estetykę mebli podkreśla wysokiej jakości materiał: fronty i dodatki są lakierowane i polerowane na wysoki połysk. To gwarancja najwyższej jakości, długotrwałego użytkowania i trwałości mebli.

Różnice w projektowaniu mebli kuchennych są widoczne również w detalach. ALNO stara się tu przekonać zaskakującymi elementami: Zintegrowane oświetlenie wgłębień służących za uchwyty zatapia otoczenie mebli w nastrojowym świetle. Podkreśla ono poziomą linię mebli kuchennych, dodaje im lekkości i sprawia, że niemalże się unoszą.

Poprowadzona pod płytą roboczą oprawa oświetleniowa wzmacnia horyzontalną linię blatu i dopełnia perfekcyjnej estetyki w tej stonowanej kuchni. Kuchnia przeznaczona jest dla indywidualistów, którzy w takim samym stopniu cenią purystyczny, minimalistyczny design jak jakość czy komfort.

Komentarze


Warning: require_once(/home/promotiv/www/dekor215/wp-content/themes/Newspaper/includes/shortcodes/td_block_related_posts.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/promotiv/www/dekor215/wp-includes/template.php on line 688

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/home/promotiv/www/dekor215/wp-content/themes/Newspaper/includes/shortcodes/td_block_related_posts.php' (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/promotiv/www/dekor215/wp-includes/template.php on line 688