Łazienka nie do poznania

0
4301

Gdy bierzesz kąpiel i zamykasz oczy, Twoje myśli biorą Cie w dalekie krainy, wyobrażasz sobie że opalasz się na jachcie czujesz wtedy maksymalny relaks i spełnienie. Twoja wyobraźnia podczas kąpieli tego dokonała. Firma Glassdecor sprawi, że poczujesz to samo, tyle że bez zamykania oczu. Otóż, firma ta zaprojektowała kafelki, które mogą urzeczywistnić każdy obraz.

Żywe kafelki
Miniaturowe kafelki mogą stworzyć trójwymiarowy obraz. Dzięki nim podejście do łazienkowego designu stało się inne, nacisk jest stawiany na styl i nowoczesność. Łazienka od tak niedawna stała się ważnym miejscem w domu, tak jak np.: kuchnia czy salon więc dąży się do tego aby była także osobistym miejscem.

Odporne na wszystko
Te miniaturowe, szklane kafelki mają w sobie coś więcej niż elegancja. Hiszpański producent zadbał o to aby były wytrzymałe, są odporne na mróz, a co za tym idzie? Mogą być użyte na zewnątrz. Można ułożyć kafelki wedle własnego pomysłu, lecz to nie jest istotne jaki jest wzór ponieważ efekt końcowy będzie jak najbardziej oszałamiający. Kafelki są także odporne na uderzenia, absorpcję wody i promieniowanie UV. Bardzo łatwo dba się o ich czystość i można w tym celu stosować zwykłe środki. Łazienka z takim obrazem na całej ścianie będzie miła dla oka, co więcej będzie to coś co nadaje tej łazience uroku, szczypty nowoczesności oraz niepowtarzalnego stylu.

W każdym rozmiarze
Jeśli cała ściana to za dużo polecam mniejszy rozmiar ponieważ wszystkie wzory są proponowane w różnych wielkościach.

Komentarze


Warning: require_once(/home/promotiv/www/dekor215/wp-content/themes/Newspaper/includes/shortcodes/td_block_related_posts.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/promotiv/www/dekor215/wp-includes/template.php on line 688

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/home/promotiv/www/dekor215/wp-content/themes/Newspaper/includes/shortcodes/td_block_related_posts.php' (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/promotiv/www/dekor215/wp-includes/template.php on line 688