Łóżko ponad nasze głowy.

2
2386

Jeśli mamy niezbyt dużo miejsca w pomieszczeniu, łóżko zajmuje zbyt wiele miejsca, które chcielibyśmy wykorzystać w inny sposób, umieszczenie łóżka ponad naszą głową może stać się dobrym pomysłem. Zapewne większość ludzi lubi jak jakaś część łóżka sąsiaduje z pewnym meblem np: stolikiem nocnym. Jednak często jest tak, że łóżko przeznaczone jest do większego pomieszczenia i musimy zrezygnować ze stolika lun innego mebla lub urządzenia.

Jest coraz mniej dostępnych mebli tworzonych z myślą o małych przestrzeniach takich jak w niewielkich mieszkaniach lub kawalerce. Aby zaoszczędzić trochę miejsca, dosyć częste jest wykorzystanie łóżek typu Murphy lub łóżka na poddaszu.

Zdjęcia poniżej prezentują pewne możliwości urządzenia się z łóżkiem Murphy oraz kilka pomysłów dopasowania do pomieszczenia.

Komentarze


Warning: require_once(/home/promotiv/www/dekor215/wp-content/themes/Newspaper/includes/shortcodes/td_block_related_posts.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/promotiv/www/dekor215/wp-includes/template.php on line 688

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/home/promotiv/www/dekor215/wp-content/themes/Newspaper/includes/shortcodes/td_block_related_posts.php' (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/promotiv/www/dekor215/wp-includes/template.php on line 688