Jeśli mamy niezbyt dużo miejsca w pomieszczeniu, łóżko zajmuje zbyt wiele miejsca, które chcielibyśmy wykorzystać w inny sposób, umieszczenie łóżka ponad naszą głową może stać się dobrym pomysłem. Zapewne większość ludzi lubi jak jakaś część łóżka sąsiaduje z pewnym meblem np: stolikiem nocnym. Jednak często jest tak, że łóżko przeznaczone jest do większego pomieszczenia i musimy zrezygnować ze stolika lun innego mebla lub urządzenia.

Jest coraz mniej dostępnych mebli tworzonych z myślą o małych przestrzeniach takich jak w niewielkich mieszkaniach lub kawalerce. Aby zaoszczędzić trochę miejsca, dosyć częste jest wykorzystanie łóżek typu Murphy lub łóżka na poddaszu.

Zdjęcia poniżej prezentują pewne możliwości urządzenia się z łóżkiem Murphy oraz kilka pomysłów dopasowania do pomieszczenia.

Komentarze

2 KOMENTARZE

  1. Bardzo fajny sposób na zaoszczędzenie miejsca w pokoju. Zawsze myślałam o umieszczeniu biurka pod łóżkiem, ale nigdy nie widziałam tak fajnych przykładów. Jednym słowem – jak się chce to można zaoszczędzić trochę miejsca i może to wyglądać naprawdę ciekawie ;)