Luksusowy hotel z COVET Lounge

0
1729
Kolekcja Koi nowej marki Maison Valentina, wraz z lustrem Guilt od Koket i lampą Brubeck od Delightfull staną się niedługo ozdobą łazienek luksusowego SPA.

Luksusowy hotel to nie tylko pościel z egipskiej bawełny, śniadania do łóżka i zabiegi SPA. Ekskluzywny design i dbałość na najdrobniejsze detale wystroju wnętrz sprawią, że pobyt w takim hotelu stanie się prawdziwie wyjątkowym przeżyciem.

COVET Lounge z dumą dostarcza najwyższej jakości mebli i oświetlenia dla najbardziej ekskluzywnych, luksusowych projektów. Produkty wspaniale prezentują się w każdym lobby, restauracji czy pokoju dla gości. Zarówno już ukończone, jak i aktualnie realizowane projekty z udziałem naszych marek są tego najlepszym dowodem.

źródło: COVET Lounge – www.covetlounge.net

Komentarze


Warning: require_once(/home/promotiv/www/dekor215/wp-content/themes/Newspaper/includes/shortcodes/td_block_related_posts.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/promotiv/www/dekor215/wp-includes/template.php on line 688

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/home/promotiv/www/dekor215/wp-content/themes/Newspaper/includes/shortcodes/td_block_related_posts.php' (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/promotiv/www/dekor215/wp-includes/template.php on line 688