Mała łazienka

0
1771
mała lazienka

Jakiś czas temu przedstawiliśmy fantastyczną mieszankę projektów pięknych, relaksujących, dużych łazienek. Jednak nasza rzeczywistość niestety odbiega od stworzenia w swojej domowej przestrzeni dużych salonów kąpielowych, dlatego też pokażemy Wam kilka interesujących wnętrz małych, ale pięknych łazienek.
Poniżej zebraliśmy kolekcję zdjęć łazienek, które pokazują, jak w łatwy sposób można połączyć praktyczność i harmonię wizualną.

Ciekawostka: Aby stworzyć przytulne, a zarazem praktyczne wnętrze musimy wiedzieć, że każdy element w małej łazience powinien współgrać w dostępnej przestrzeni. Zastanówmy się czy któryś mebel nie zajmuje większej powierzchni niż to konieczne? W celu maksymalizacji małej łazienki, istnieje kilka rzeczy, które można zrobić, aby sprawiała wrażenie większej i bardziej przestronnej niż jest w rzeczywistości.

Na przykład, duże lustro na umywalką to doskonały pomysł, gdyż będzie odbijać światło, przez co optycznie powiększy przestrzeń. Wybierz fajny wysoki zlew, który pasuje do ogólnego stylu wnętrza i zobacz jak optycznie mała łazienka staje się większa. Zakup niewielkiej wanny jest również doskonałym rozwiązaniem, zwłaszcza, gdy istnieje tak wiele eleganckich modeli, co więcej warto połączyć wannę z prysznicem poprzez umieszczenie np. szyby na wannie. W małych pomieszczenia dobrze sprawdzają się wszystkie materiały odbijające światło: lakierowane meble, metal, czy też szkło. Duże, jasne płytki podłogowe, jak również jasny kolor farby na ścianach dają poczucie przestrzeni.

Zaproponowane powyżej sztuczki sprawią, że mała łazienka zyska wizualnej przestrzeni, a jednocześnie nabierze charakteru i będzie zachwycać naszych gości.

źródło: hgtv.com; houseandgarden.co.uk

Komentarze


Warning: require_once(/home/promotiv/www/dekor215/wp-content/themes/Newspaper/includes/shortcodes/td_block_related_posts.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/promotiv/www/dekor215/wp-includes/template.php on line 688

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/home/promotiv/www/dekor215/wp-content/themes/Newspaper/includes/shortcodes/td_block_related_posts.php' (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/promotiv/www/dekor215/wp-includes/template.php on line 688