Mały miejski ogród

0
1374

Dla wszystkich tych, którzy kochają ogrody i piękne, bujne rośliny, lecz mają ograniczoną przestrzeń, mamy dobre wieści. Istnieje wiele kreatywnych sposobów, aby stworzyć ciekawą improwizację ogrodu w swoich małych mieszkaniach. Poniżej przedstawiamy kilka ciekawych i twórczych pomysłów na projekt małego miejskiego ogrodu. Wiele z nich może posłużyć Wam jako inspiracja do stworzenia czegoś wyjątkowego.

Mały miejski ogród może stanowić zarówno pięknie zaaranżowana roślinność umieszczona na tarasie, jak i ciekawe dobrane drobne elementy ładnie rozmieszczone w domu. Dla wielu osób namiastką ogrodu będzie donica z dużym kwiatem, który dorównuje nam wielkością. Zachęcamy do oglądania, inspirowania się i tworzenia własnych przyjemnych zakątków, które zbliżą nas do natury.

źródło: amazinginteriordesign.com

Garden-Bags

Garden-on-Wheels

Gated-Container-Garden

Modular-Cylinder-Planters

Potted-Hanging-Plants

Shoe-Organizer-Garden

Suspended-String-Garden

Upcycled-Gutter-Garden

Vertical-Garden

Window-Boxes

Window-Garden

 

 

Co prawda w miastach nie są aż takim problemem, ale nawet tu potrafią zepsuć wieczory spędzane na tarasie, czy przy otwartym oknie. Warto zadbać więc o to by komary nie uprzykrzyły nam radości jaką czerpiemy z przebywania na świeżym powietrzu.

Komentarze


Warning: require_once(/home/promotiv/www/dekor215/wp-content/themes/Newspaper/includes/shortcodes/td_block_related_posts.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/promotiv/www/dekor215/wp-includes/template.php on line 688

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/home/promotiv/www/dekor215/wp-content/themes/Newspaper/includes/shortcodes/td_block_related_posts.php' (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/promotiv/www/dekor215/wp-includes/template.php on line 688