Męska rzecz…

3
3733
stolik designersko-narzędziowy (Jonathan Niemuth)

Drodzy Internauci – mężczyźni! Z okazji Waszego Dnia – najlepsze życzenia i specjalny wpis. Wyszperaliśmy coś, co powinno Wam się spodobać. Oba znaleziska są z zupełnie innych światów, ale tak bardzo nam się spodobały, że nie mogliśmy się zdecydować, o których napisać najpierw, a co na jutro zostawić… W razie czego – komentujcie prężnie!

Po pierwsze przedstawiamy, inspirowany różnymi dziedzinami sportu, zestaw foteli i taboretów autorstwa Paolo Lillusa. Siedziska komponować można w dowolny sposób. Są one wykonane na „wysoki połysk” i wyglądają naprawdę realistycznie. Przebierać możemy m.in. w stylu tenisowym, golfowym, futbolowym, siatkarskim i baseballowym. Czyż nie jest to marzeniem każdego faceta?

Pozycja nr 2, to stolik kawowy – ale nie taki zwyczajny, o nie. Ten stolik wykonany został z „francuzów” (potocznie mówiąc). Na uwagę zasługuje nie tylko niecodzienna konstrukcja, ale także fantastyczny, żywy kolor kluczy hydraulicznych. A to w połączeniu z taflą czystego, szklanego blatu wygląda ultra-nowocześnie. Konstruktorem i designerem tej perełki jest Jonathan Niemuth.

Brawa dla obu autorów! A jak Wasze wrażenia? ;)


fot. paolo-lillus.com/de oraz coroflot.com

Komentarze


Warning: require_once(/home/promotiv/www/dekor215/wp-content/themes/Newspaper/includes/shortcodes/td_block_related_posts.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/promotiv/www/dekor215/wp-includes/template.php on line 688

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/home/promotiv/www/dekor215/wp-content/themes/Newspaper/includes/shortcodes/td_block_related_posts.php' (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/promotiv/www/dekor215/wp-includes/template.php on line 688