Kamień i drewno – męskie wnętrze

0
5232
Męskie wnętrze - drewno, skóra i kamień

Istnieje wiele sposobów, aby nadać wnętrzom typowo męski charakter, ale nie ma jednego, uniwersalnego stylu lub palety kolorów, które definiują taki styl. Przygotowany przez projektantów ze studia Thee ID dom jest na pewno miejscem, w którym można poczuć się wygodnie i komfortowo.

Zamiast typowych miękkich materiałów, które kojarzą nam się z wygodą i komfortem projektanci zastosowali materiały w stylu de luxe od podłogi do sufitu. Projekt koncentruje się na wpuszczeniu do wnętrza jak największej ilości światła, z jednoczesnym zachowaniem jego tajemniczości. Stąd duże powierzchnie okien przesłonięte jedynie półprzezroczystymi tkaninami, co tworzy iluzję większej przestrzeni w tym minimalistycznym mieszkaniu.

Salon, który jest centralną częścią mieszkania stanowiącą miejsce spotkań i relaksu jest zdominowany przez miękkie skórzane meble, w tym dużą sofę i przytulny fotel z eleganckim, prostym stylu. Naprzeciw siedzisk umieszczony został szary, kamienny panel na ścianie pozwalający wyeksponować znajdujący się tam telewizor. Połączenie tych elementów z zastosowanymi we wnętrzu barwami kreują typowe, męskie wnętrze, w którym można czuć się wyjątkowo.

Jadalnia, schowana tuż za sofą, ma wymiary doskonale pasujące do zorganizowania małej, kameralnej kolacji dla kilku osób. Tapicerowane krzesła kuchenne oraz stół z ciemnego drewna, podkreślony przez delikatny akcent górnego oświetlenia, są proste i stylowe.

Sypialnia także utrzymuje swój męski charakter. Ciemny, skórzany zagłówek łóżka w połączeniu z niesamowitym reflektorem sprawia, że wnętrze staje się wspaniałym miejscem wypoczynku i ucieczki od stresów dnia codziennego.

żródło: Thee ID Designers

Komentarze


Warning: require_once(/home/promotiv/www/dekor215/wp-content/themes/Newspaper/includes/shortcodes/td_block_related_posts.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/promotiv/www/dekor215/wp-includes/template.php on line 688

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/home/promotiv/www/dekor215/wp-content/themes/Newspaper/includes/shortcodes/td_block_related_posts.php' (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/promotiv/www/dekor215/wp-includes/template.php on line 688