Multiform – „Produktem Roku 2009”

0
1433

Zwycięski laur w konkursie „Produkt Roku 2009 Meble Plus”, w kategorii Salon przypadł w udziale zestawowi Multiform Kolekcji Mebli Klose.O jego wyborze zadecydowały wyjątkowe walory wzornicze i użytkowe, wysoka jakość wykonania, a także dobra relacja ceny do jakości.
Ideą organizowanego przez Meble Plus rankingu, jest promowanie najlepszych mebli dostępnych na naszym rynku. W tegorocznej edycji konkursu Jury złożone z przedstawicieli redakcji Meble Plus, reprezentantów salonów i sieci salonów meblowych, projektantów oraz przedstawicieli organizacji i stowarzyszeń branżowych wyróżniło produkty w 15 kategoriach. Multiform firmy Klose został uznany za najlepszy zestaw mebli do salonu.

Stworzona przez włoskiego projektanta Bruno Agostino kolekcja Multiform harmonijnie łączy w sobie naturalne faktury i barwy drewna z nowoczesnym oraz dynamicznym design. To kolekcja, która zmienia swoje oblicze dostosowując się do gustu klienta. Jego oryginalny design i wyjątkowe cechy użytkowe zostały już docenione m.in. przez kapitułę Targów, która nagrodziła kolekcję Złotym Medalem MTP Meble 2008 oraz przez Jury konkursu „Diamenty Meblarstwa 2008”.
Zestaw Multiform to również finalista konkursu Dobry Wzór 2008.

Komentarze


Warning: require_once(/home/promotiv/www/dekor215/wp-content/themes/Newspaper/includes/shortcodes/td_block_related_posts.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/promotiv/www/dekor215/wp-includes/template.php on line 688

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/home/promotiv/www/dekor215/wp-content/themes/Newspaper/includes/shortcodes/td_block_related_posts.php' (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/promotiv/www/dekor215/wp-includes/template.php on line 688