Nowoczesny apartament w Kijowie projektu studia IQOSA

0
3510

Ten nowoczesny apartament został zaprojektowany dla młodego człowieka, mieszkającego w tętniącej życiem stolicy Ukrainy. Wnętrze łączy miłość do nowoczesnego wzornictwa ze stylistyką loft. Wypełnienie go nowinkami technicznymi nawiązuje niejako do aktywności miasta, w którym znajduje się mieszkanie.

Jednym z głównych życzeń klienta był szeroki, przestronny hol. Efekt ten został osiągnięty dzięki połaczeniu części kuchennej i gościnnej.  Podział na strefy został zachowany dzięki wykorzystaniu różnych materiałów wykończeniowych. Duże panoramiczne okna wpuszczają do wnętrza duże ilości światła wizualnie jeszcze bardziej powiększając uzyskaną przestrzeń.

Nad blatem roboczym znajduje się oświetlenie zamknięte w ciekawej, nietypowej oprawie. Sprawia ona w pierwszej chwili wrażenie „narysowanej” na tle pomieszczenia. Jest to wstęp do ciekawych koncepcji z jakimi spotykamy się w dalszych pomieszczeniach.

Ważnym elementem wnętrza, który przykuwa uwagę jest także specjalny box-rama zamykająca przestrzeń sypialni. Łóżko zostało umieszczony w kostce, ułatwiając wydzielenie jasno zdefiniowanych stref wnętrza.

Dzięki wielu ciekawym eksperymentom i nowatorskim pomysłom we wnętrzu panuje atmosfera spokoju i ciepła, która zachęca do poszukiwania kolejnych „niespotykanych” projektów.

Ten nowoczesny apartament został zaprojektowany i zrealizowany przez pracownię IQOSA

Komentarze


Warning: require_once(/home/promotiv/www/dekor215/wp-content/themes/Newspaper/includes/shortcodes/td_block_related_posts.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/promotiv/www/dekor215/wp-includes/template.php on line 688

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/home/promotiv/www/dekor215/wp-content/themes/Newspaper/includes/shortcodes/td_block_related_posts.php' (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/promotiv/www/dekor215/wp-includes/template.php on line 688