Nowy katalog Mieszkanie

0
1581

Dom. Najważniejsze miejsce na świecie. Miejsce, do którego wracamy z przyjemnością. Urządzamy go w indywidualny sposób. By pokazać siebie. Szukamy inspiracji i znajdujemy odpowiednie proporcje. Inspiracje, z pewnością, przyniesie debiutujący na rynku katalog Quelle Mieszkanie. W jednym miejscu Klienci Quelle znajdą pełną ofertę wyposażenia mieszkania, od salonu po kuchnię. Charakteru dodadzą pasujące dodatki. Andrea Zinnert, doradca Quelle ds. wystroju wnętrz, wraz z zespołem pokazali sześć nowoczesnych styli. W każdym z nich to dodatki tworzą odpowiednią atmosferę. To tez sześć pomysłów, jak w bardzo szybki sposób ożywić minimalistyczne, ascetyczne wnętrza.

 

Czarne akcenty

Czarne akcenty

Kolorystyczny trójkąt kolorów: czerni, bieli i czerwieni to dość mocny akcent. Pierwszoplanową rolę gra tutaj czarny dywan z wysokim pięciocentymetrowym włosiem, dzięki niemu surowe wnętrze staje się przytulne. Eleganckie elementy z chromowanego metalu, np. przy wysokiej lampie ozdobionej kryształkami, nadają charakteru. 

 

Zielona fala

Zielona fala

Ta kolekcja to wspomnienie wiosny: kwiaty, zielona roślinność i natura. Modne w latach 90 fototapety znów mają swoje miejsce w historii wnętrzarstwa. W tym sezonie to makrozdjęcia są wyjątkowo modne. Oświetlenie boczne powoduje, że pomieszczenie nabiera blasku. To, co wyróżnia tę linię to lekkość faktur, ulotność i efekt rozwichrzenia. 

 

Luksus Midasa

Luksus Midasa

Połączenie złota, kryształu i luksusu. Dla wielbicieli złote czasy nigdy nie mijają. Komponuje się z mocną czernią, dzięki której wydobywa się elegancki blask. Wyróżnikami stają się faktura, wzór i forma. Dzięki nim, nowego znaczenia nabiera słowo luksus. 

 

Naturalny czar

Naturalny czar

Nawiązuje do stylu kolonialnego, a w szczególności do brytyjskiego designu. Krem, brąz, beże i dużo bieli to efektowna gama kolorystyczna. Wykorzystane materiały to drewno, hiacynt wodny. 

 

Wielki błękit

Wielki błękit

Błękit, szafir, grafit, odcienie szarości i srebra to dość zimna paleta. Pasująca jednak do stylowych mieszkań. Forma tej kolekcji nawiązuje do kolorytu współczesnych miast, tętniących życiem i błyszczących ulicznymi światłami. Stąd wykorzystane materiały: szkło, porcelana i sztuczny kamień dla wzmocnienia efektu miasta. 

 

Czerwona namiętność

Czerwona namiętność

To kwintesencja orientalnego stylu. Kolorystyka inspirowana wschodnimi kulturami. Żywe barwy z czerwienią laki w roli głównej. Kolorowe wzorzyste tkaniny. Prostota i wykwintność. Jak na orient przystało.

 

Z katalogu „Mieszkanie” można zamawiać do 31.09.2009 roku, oferta dostępna jest także na stronie.

Komentarze


Warning: require_once(/home/promotiv/www/dekor215/wp-content/themes/Newspaper/includes/shortcodes/td_block_related_posts.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/promotiv/www/dekor215/wp-includes/template.php on line 688

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/home/promotiv/www/dekor215/wp-content/themes/Newspaper/includes/shortcodes/td_block_related_posts.php' (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/promotiv/www/dekor215/wp-includes/template.php on line 688