Ochrona podłogi przed zimową pluchą

0
1033

Nadeszła zima a wraz z nią śnieg, deszcz i błoto. Aby uchronić nasze mieszkanie przed brudem przynoszonym z zewnątrz, firma Sklepy KOMFORT SA przygotowała nową kolekcję wycieraczek. Dzięki nim podłogi wewnątrz pomieszczeń zachowają estetyczny wygląd nawet przy zimowej niepogodzie.Wycieraczki położone przy wejściu pełnią niezwykle ważną rolę: pochłaniają zanieczyszczenia, błoto i wodę. Przechwytują część zabrudzeń, które każdego dnia przynosimy na butach do domu. Ich stosowanie powoduje, że podłogi w domu są czyste i dłużej zachowują ładny wygląd. Wycieraczki chronią podłogę przed przenoszeniem wody, która w nadmiarze może spowodować uszkodzenie paneli lub drewna. Pozwalają zachować estetyczny wygląd dywanów i wykładzin dywanowych, a dodatkowo zmniejszają wydatki na preparaty i środki czyszczące pokrycia podłogowe. Chcąc uchronić podłogę przed zabrudzeniami, warto zastosować dwa rodzaje wycieraczek: zewnętrzną, służącą do usuwania błota lub śniegu oraz wewnętrzną, przeznaczoną do osuszania i wycierania butów. Bogatą ofertę ciekawych modeli wycieraczek, przygotowała sieć sklepów KOMFORT.

Estetyczne i funkcjonalne – wycieraczki z włókien kokosowych
Najnowsze wycieraczki dostępne w sklepach KOMFORT nie tylko zapraszają do wnętrza domu, ale także podkreślają jego indywidualny charakter. Kolekcja mat wejściowych z włókna kokosowego kolorystycznie i wzorniczo nawiązuje do jesiennego pejzażu. Produkty utrzymane są w ciepłych barwach pomarańczy, żółci, złota oraz brązu. Występują w modnych motywach roślinnych, ozdobione delikatnymi listkami lub kwiatami oraz geometrycznych, takich jak koła czy paski. Wzornictwo najnowszych wycieraczek dostępnych w sklepach KOMFORT inspirowane jest aktualnymi trendami w branży dywanów i wykładziny podłogowych, dzięki czemu tworzą harmonijne zestawienia z pozostałymi pokryciami podłogowymi w domu.

Efektowne i higieniczne – wycieraczki bawełniane MIX, które można prać
Walory estetyczne nowych mat wejściowych idą w parze z ich właściwościami praktycznymi. Najnowszym produktem dostępnym w sieci sklepów KOMFORT są maty wejściowe, które można prać w pralce. Linia MIX charakteryzuje się naprzemiennie rozłożonymi pasami włókien bawełnianych i polipropylenowych, które zatrzymują wszelkiego rodzaju zabrudzenia oraz wilgoć. Sztywna tkanina doskonale oczyszcza podeszwy z brudu, a specjalne podłoże wykonane z mieszanki PCW i gumy zatrzymuje wodę. Wycieraczki dostępne są w trzech liniach kolorystycznych. Standardowe rozmiary to 40×60 cm i 60×90 cm, jednak istnieje możliwość dopasowania wymiarów wycieraczki do potrzeb Klienta.

Do zadań specjalnych – wycieraczki gumowe i PCW
W miejscach o dużej wilgotności szczególnie polecane są wycieraczki ażurowe, które ze względu na charakterystyczną budowę zwane są „plastrami miodu”. Wykonane z wymiennych trudnościeralnych gumowych szczotek, skutecznie chronią przed wnoszeniem brudu z zewnątrz. Charakteryzują się wyjątkową trwałością i odpornością na ścieranie. Dodatkowo posiadają specjalnie uformowany spód, który ułatwia odprowadzanie wody.

Do zastosowania zewnętrznego w sklepach, firmach i instytucjach użyteczności publicznej doskonale nadają się także wycieraczki szczotkowe wykonane z PCW. Sprzedawane są one na wymiar z rolki o szerokości 1 metra i dostępne w 8 wariantach kolorystycznych. Dzięki dodaniu specjalnych profili do obramowania, klient może stworzyć estetyczną wycieraczkę najlepiej spełniającą jego oczekiwania. Wycieraczki szczotkowe dzięki chropowatej powierzchni znakomicie usuwają brud, nawet z najmniejszych kratek podeszwy obuwia. Są również łatwe w utrzymaniu czystości – nie potrzebują specjalnych środków pielęgnacyjnych, wystarczy je spłukać mocnym strumieniem wody.

Efektowne wycieraczki do firm i obiektów usługowych – wycieraczki Proper i logo-maty
Do budynków o dużym natężeniu ruchu, w których jednocześnie ważna jest estetyka pomieszczeń, takich jak biura, sklepy, urzędy czy hotele, sieć sklepów KOMFORT poleca wycieraczki Proper. Mogą być one stosowane na zewnątrz oraz wewnątrz budynków, nie tylko przy drzwiach wejściowych, ale również na większej powierzchni – w holu czy na korytarzu. Wykonane są z polipropylenu, dzięki czemu znakomicie pochłaniają wodę i zanieczyszczenia. Z powodu charakterystycznej, szorstkiej struktury materiał, z którego wykonane są wycieraczki Proper, nazywany jest syntetycznym kokosem. Wycieraczki Proper dostępne są w rolkach w czterech kolorach, które pozwalają na efektowną aranżację przestrzeni przy wejściu i w ruchliwych łącznikach.

Dla firm, które już od wejścia chcą w efektowny sposób powitać swoich klientów, sklepy KOMFORT przygotowały specjalną ofertę – maty reklamowe z logo lub zdjęciem. Pełnią one funkcję marketingową, kreują wizerunek firmy, utrwalają w pamięci klientów znaki towarowe i logotypy. Wierzch maty wykonany jest ze 100% nylonu na gumowym podłożu, co zapewnia produktowi elastyczność i trwałość. Nadruk na wycieraczce wykonywany jest techniką Jet Print, charakteryzującą się trwałością wzoru i pełną gamą kolorów, która umożliwia umieszczenie na wycieraczce nawet bardzo skomplikowanego motywu lub zdjęcia. Maty reklamowe występują w kilku wariantach, dostosowanych do funkcji użytkowej pomieszczenia, w którym zostaną położone. Materiały cieńsze i elastyczne doskonale sprawdzają się w wejściach oraz na schodach, grube i puszyste maty z logo firmy bądź marki polecane są do sklepowych przymierzalni, recepcji, sal konferencyjnych oraz wystawowych. Maty są nie tylko efektowne, ale także łatwe w pielęgnacji – zabrudzoną powierzchnię wystarczy okurzyć lub zmyć pod bieżącą wodą.

Komentarze


Warning: require_once(/home/promotiv/www/dekor215/wp-content/themes/Newspaper/includes/shortcodes/td_block_related_posts.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/promotiv/www/dekor215/wp-includes/template.php on line 688

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/home/promotiv/www/dekor215/wp-content/themes/Newspaper/includes/shortcodes/td_block_related_posts.php' (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/promotiv/www/dekor215/wp-includes/template.php on line 688