Ogień w domu i ogrodzie

0
1430

Ogień inspiruje i pobudza wyobraźnię. Jest źródłem światła i ciepła, a jednocześnie wprowadza niepowtarzalną, magiczną atmosferę do każdego wnętrza i ogrodu. 
Glassfire Stone firmy Planika to stylowe połączenie skandynawskiego kamienia, szkła i aluminium. Jego największą zaletą jest mobilność, co pozwala umieścićGlassfire zarówno w pomieszczeniach, jak i w ogrodach, na tarasach czy balkonach.
Do palenia w Glassfire używa się biopaliwa FANOLA® – biologicznie czystego, trzykrotnie rektyfikowanego produktu pochodzenia roślinnego. Na skutek spalania w powietrzu pozostaje para wodna i dwutlenek węgla w proporcjach podobnych do wydychanego przez człowieka powietrza.

Dzięki Stone zimowe wieczory staną się cieplejsze, a letni czas spędzony z przyjaciółmi w ogrodzie, na balkonie czy tarasie zyska nową, wyjątkową jakość.

Wymiary: 
Szerokość – 450 mm
Wysokość – 394 mm
Długość – 450 mm
Cena: 2287 zł. 
Więcej informacji na stronie producenta:www.glassfires.com

Komentarze


Warning: require_once(/home/promotiv/www/dekor215/wp-content/themes/Newspaper/includes/shortcodes/td_block_related_posts.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/promotiv/www/dekor215/wp-includes/template.php on line 688

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/home/promotiv/www/dekor215/wp-content/themes/Newspaper/includes/shortcodes/td_block_related_posts.php' (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/promotiv/www/dekor215/wp-includes/template.php on line 688