Designerskie i funkcjonalne rozwiązania oświetleniowe podkreślają indywidualny charakter pomieszczenia i dopełniają jego przemyślany wystrój. Dziś, dzięki innowacyjnej serii Lumigesso wykonanej z eleganckiego, białego gipsu, oprawa staje się prawdziwym płótnem dla kreatywności architekta czy zapalonego miłośnika sztuki. Wyjątkowy charakter opraw doceniło czasopismo Lux Magazyn, nominując Lumigesso do tegorocznej edycji konkursu na Produkt Roku branży oświetleniowej.

Celem konkursu jest wspieranie i promowanie innowacyjnych produktów i systemów oświetleniowych oraz podnoszenie świadomości o ich istnieniu wśród projektantów, architektów oraz inwestorów. Za pomocą specjalnej aplikacji każdy z czytelników ma możliwość zadecydowania, który z produktów otrzyma to zaszczytne wyróżnienie. Głosować można na specjalnej stronie Produkt Roku 2016.

Lumigesso to wyjątkowa seria opraw o oryginalnym designie i stylowej formie, wykonana z białego gipsu. Każda z opraw w serii może pozostać biała, jeśli cenimy minimalistyczne, stonowane wnętrza lub możemy przemalować ją na dowolny kolor – swoboda aranżacji jest właściwie nieograniczona. To nasza wyobraźnia zdecyduje o przeznaczeniu i ostatecznym kolorze oprawy.

lumigesso_malowanie_4

Tak elastyczne podejście do finalnego efektu sprawia, że białe oprawy gipsowe to idealne rozwiązanie dla architektów poszukujących niebanalnych elementów aranżacyjnych, które z łatwością dostosują do całej kompozycji wnętrza oraz wspaniały pomysł dla domowych artystów, którzy przede wszystkim cenią sobie sztukę DIY i lubią otaczać się wykonanymi lub wykończonymi przez siebie przedmiotami. Biały gips można dowolnie malować i ozdabiać, co pozwala na realizację nawet najbardziej wyszukanych pomysłów aranżacyjnych – rekomenduje Mateusz Strzałkowski, ekspert firmy GTV.

lumigesso_malowanie_3

Lumigesso to nie tylko swoboda wyboru koloru danej oprawy, ale i jej miejsca, przeznaczenia i funkcji – można je instalować w dowolnej sferze domu lub budynku komercyjnego. Do wyboru mamy oprawy: sufitowe, ścienne, wiszące, wbudowane oraz wpuszczane profile gipsowe do taśm LED. Oprawy sufitowe o ponadczasowym, geometrycznym kształcie możemy wykorzystać jako lampy kierunkowe, plafony czy oprawy do zabudowy szeregowej.

lumigesso_malowanie_2

Salon, jadalnię czy pokój dzienny ozdobią oprawy wiszące, a uniwersalne piękno i stylowa elegancja opraw naściennych doskonale sprawdzi się przy tworzeniu świetlnych aranżacji korytarz, holów czy salonów – zwłaszcza że do wyboru mamy oprawy jedno i dwukierunkowe. Intrygujący efekt uzyskamy wykańczając podwieszany sufit wpuszczanymi profilami gipsowymi do taśm LED – zdecydować możemy zarówno o kolorze profili jak i barwie światła – podkreślając stylizację niebanalnym designem opraw wbudowanych.

Serię gipsowych opraw Lumigesso docenią zarówno wielbiciele minimalistycznych, surowych wnętrz, kreatywni architekci, ale również entuzjaści DIY i kolorowej dominanty w domowych aranżacjach. Różnorodność kształtów i zastosowań linii Lumigesso – a przede wszystkim swoboda wyboru koloru – pozwolą zrealizować każdą, nawet najbardziej oryginalną świetlną aranżację, a całość projektu dostosować do własnych potrzeb, gustów i upodobań.

źródło: materiały prasowe GTV

Komentarze


Warning: require_once(/home/promotiv/www/dekor215/wp-content/themes/Newspaper/includes/shortcodes/td_block_related_posts.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/promotiv/www/dekor215/wp-includes/template.php on line 688

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/home/promotiv/www/dekor215/wp-content/themes/Newspaper/includes/shortcodes/td_block_related_posts.php' (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/promotiv/www/dekor215/wp-includes/template.php on line 688