Oświetlenie ogrodowe Cumulus – nowe modele

0
1925

Kolekcja lamp CUMULUS marki Nowodvorski Lighting to propozycja dla osób, które szukają ciekawego pomysłu na oświetlenie ogrodowe. W skład linii wchodzą trzy białe, kuliste lampy, zróżnicowane pod względem rozmiaru. Wszystkie produkty posiadają stopień ochrony IP 65, a więc są dobrze chronione przed czynnikami zewnętrznymi, w tym pyłami oraz wilgocią.

Prosta, minimalistyczna forma lamp CUMULUS stanowi ciekawą alternatywę dla często spotykanych w ogrodach ozdobnych latarni, a dodatkowo jest na tyle uniwersalna, że sprawdzi się zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych przestrzeniach.

Największa z lamp ma wysokość aż 53 cm i średnicę 60 cm, druga odpowiednio 40 i 45 cm, natomiast najmniejsza jest wysoka na 27 cm, a jej średnica wynosi 30 centymetrów. Lampy o większym rozmiarze warto wykorzystać do oświetlenia newralgicznych punktów na terenie posesji, mniejsze posłużyć mogą do zaakcentowania ścieżek lub kwiatowych rabat. Ciekawy efekt wizualny osiągnąć można również poprzez zestawienie obok siebie lamp o różnej średnicy.

Warto podkreślić, że oświetlenie ogrodowe z kolekcji CUMULUS, z uwagi na prosty kształt i jasną kolorystykę będą dobrze prezentowały się nie tylko po zmroku, ale również w dzień. Klosze w formie białych kul znakomicie kontrastują z zielenią trawy czy kolorowymi kwiatami, stanowiąc ozdobę każdego ogrodu.

źródło: informacja prasowa Nowodvorski Lighting

oświetlenie ogrodowe cumulus

Komentarze


Warning: require_once(/home/promotiv/www/dekor215/wp-content/themes/Newspaper/includes/shortcodes/td_block_related_posts.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/promotiv/www/dekor215/wp-includes/template.php on line 688

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/home/promotiv/www/dekor215/wp-content/themes/Newspaper/includes/shortcodes/td_block_related_posts.php' (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/promotiv/www/dekor215/wp-includes/template.php on line 688