Pasada do zadań specjalnych i gościnny Evo

0
1406

Kupując meble do pokoju dziennego najchętniej wybieramy rozwiązania uniwersalne, takie które łączą walory klasycznej, komfortowej sofy z praktycznością mebli wyposażonych w dodatkowe funkcje rozkładania. Jest to szczególnie przydatne jeśli często przyjmujemy gości.

 

Odpowiedzią na nasze wymagania może być kolekcja EVO firmy Meble WAJNERT. Nowoczesna linia wypoczynkowa składa się z narożnika, fotela i pufy. Meble o dość klasycznej, prostej formie osadzono na solidnych drewnianych nogach, które dostępne w kilku kolorach. Narożnik oprócz funkcji spania (po rozłożeniu otrzymujemy powierzchnię spania 137x201cm) wyposażony jest także w przestronny pojemnik na pościel. Przydatny schowek posiada również pufa, która posłużyć może jako wygodne siedzisko lub podnóżek, w którym ukryjemy wiele podręcznych drobiazgów. Meble z kolekcji EVO dostępne są zarówno w obiciu z różnorodnych tkanin lub ze skór naturalnych. By ożywić nieco delikatną linię mebla możemy nawet zdecydować się na równoczesne zastosowanie dwóch rodzajów tkanin w tapicerce każdego z elementów kolekcji.

Klasyczna linia w połączeniu z funkcjonalnością to rozwiązanie doskonałe do współczesnego wnętrza. Meble wielozadaniowe to właściwa opcja szczególnie do mieszkań o niewielkim metrażu, w których kanapa jednocześnie spełnia funkcję mebla wypoczynkowego oraz wygodnego łóżka. Kolekcja PASADA firmy Meble WAJNERT składająca się z sof jednoosobowej, dwuosobowej i trzyosobowych dzięki solidnej konstrukcji , wygodnym mechanizmom rozkładania (sofy dwuosobowej i trzyosobowych) oraz poręcznemu pojemnikowi do przechowywania np. poduszek (sofa jednoosobowa) doskonale sprawdzi się w codziennym użytkowaniu.  Miękkie siedzisko z ozdobnie przeszywanymi poduchami oraz dekoracyjne drewniane nóżki nadają meblom wyjątkowy urok.  Kolekcja dostępna jest w obiciu ze skór naturalnych oraz  w szerokiej gamie tkanin.

Komentarze


Warning: require_once(/home/promotiv/www/dekor215/wp-content/themes/Newspaper/includes/shortcodes/td_block_related_posts.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/promotiv/www/dekor215/wp-includes/template.php on line 688

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/home/promotiv/www/dekor215/wp-content/themes/Newspaper/includes/shortcodes/td_block_related_posts.php' (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/promotiv/www/dekor215/wp-includes/template.php on line 688