Płot wydziergany

0
3287

Kto powiedział, że płoty muszą być nudne i mają jedynie na celu odgrodzić nas od świata? Z pewnością projektanci z Demakersvan Duch Design House są innego zdania. Stworzyli bowiem zdumiewające dzieło sztuki praktycznie z niczego.
Każdy z „koronkowych płotów” jest jedyny w swoim rodzaju i odznacza się bogactwem wzorów. Ten designerski projekt udowadnia, że coś tak zupełnie prozaicznego, jak siatka ogrodzeniowa może być ozdobna i oryginalna.

Koncept, jakość i gęstość wzorów to sprawa indywidualna, dlatego projektanci zapewniają, że dla każdego klienta są w stanie stworzyć wyjątkowy projekt w zależności od potrzeb. Można przykładowo zabezpieczyć przed wspinaniem się na ogrodzenie, można przysłonić ogród lub optycznie go powiększyć lub po prostu zapewnić unikalny wygląd posesji.

Komentarze


Warning: require_once(/home/promotiv/www/dekor215/wp-content/themes/Newspaper/includes/shortcodes/td_block_related_posts.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/promotiv/www/dekor215/wp-includes/template.php on line 688

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/home/promotiv/www/dekor215/wp-content/themes/Newspaper/includes/shortcodes/td_block_related_posts.php' (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/promotiv/www/dekor215/wp-includes/template.php on line 688