Półka znajduje się w każdym domu i mieszkaniu, bez niej mielibyśmy wrażenie, że czegoś w tym mieszkaniu brak. Występują w różnych kształtach i kolorach. Mogą być piękne i pełne podziwu oraz wzbudzające u nas uśmiech. Projektant Daniele Lago zaprojektował półkę w kształcie drzewka z owocami. Wyobraźnia i dosłowność stworzyła mebel dla naszych licznych książek.

To dzieło Piotra Kuchcińskiego z kolekcji Balma łączy w sobie oryginalny wygląd z wysoką jakością i solidnością. Proste wykonanie plus kolory: szary, pomarańczowy i zielony. Zaprojektowany przez Arik Levy. Zanotta. Smukłe kształty świetnie nadające się do małych pomieszczeń. Obrotowe regały na książki i płyty CD. Bonaldo. Regał do większej przestrzeni, nie nadaje się do postawienia pod ścianą. Wyposażony w lakierowany mdf. Projektant Stephen Burks. Habitat.

Wielofunkcyjny mebel, który zaprojetkował Nicolas Cortolezzis łączy wiele funkcji. Jest ścianą oddzielającą 2 pomieszczenia, może być miejscem pracy, a także zwykły regał z litego drewna na stalowych wspornikach. Ikea.

Pomysłowość i elastyczność. Tę półkę możemy kształtować w dowolny sposób,ponieważ projektant Ron Arad zadbał o to, by ją wykonano z elastycznego materiału PVC. Mamy do wyboru trzy długości: z siedmioma, jedenastoma lub siedemnastoma oparciami dla książek. Kartell. A Tak Design.

Komentarze