Prywatne niebo

0
4346

Łazienka to miejsce, do którego zaglądamy każdego dnia, więc jej znaczenie jest bardzo duże. Dzisiejsze łazienki są jasne, wesołe, ale też wyrafinowane i imponujące. Nowoczesne łazienki już dawno wyszły poza granicę swej przestrzeni. Obecne kreatywne rozwiązania dla małych łazienek całkowicie zmieniły sposób, w jaki patrzymy na jej małą przestrzeń. W chwili obecnej nieograniczone możliwości projektowania przekroczyły nasze najśmielsze marzenia. Możemy przekształcić nudne łazienki w fantastyczne pomieszczenia zapomnienia i relaksu, ponieważ jak już wiadomo od dawna – piękno tkwi w szczegółach.


Zdjęcie przedstawia jedną z czterech łazienek w Elysium Penthouse, która znajduje się w budynku Grace Tower w Vancouver. Cudowne wizualne wrażenia pokazuje nam ta piękna wolnostojąca wanna tuż przy oknie z widokiem na miasto.


Łazienka ukazuje naturalną paletę kolorów, by stworzyć przyjemną atmosferę, wypocząć w naturalnym drewnianym otoczeniu. Dzięki nowoczesnym rustykalnym odwołaniom relaksująca kąpiel na pewno nie będzie częścią rutyny.


Projekt nowoczesnej łazienki jest częścią 813 Laurel Avenue House. W ramach tego luksusowego domu – łazienka jest przestronna i wywołuje poczucie otwartości. Ściana pomalowana na ciemny kolor działa jako tło dla wolnostojącej wanny, ale także jest wyposażona w okno, ukazując jasne bijące światło – to ciekawy pomysł, który można zastosować w swojej łazience, aby dodać jej charakteru.


Minimalistyczny, ciepły i przyjazny wystrój łazienki udaje się osiągnąć dzięki obecności francuskiego dębu, zarówno na podłodze i suficie, Ciekawą inspiracją jest również przeszklona kabina – Naramata, a także cudowna wolnostojąca wanna.


Znalezienie idealnej płytki do łazienki może oznaczać różnicę między kiczem a luksusem. Dzięki Fap Ceramiche możemy zobaczyć przykładową łazienkę, która przenosi nas w świat, w którym istnieją perfekcyjne kolory i wzory.


Łazienka zaprojektowana przez Len Cotsovolos i LC²Design jest po prostu oszałamiająca. Wyrafinowana łazienka i zdumiewająca otwartość poza ramę okna pozwala nam przenieść się do kurortu narciarskiego.

źródło: freshome.com

Komentarze


Warning: require_once(/home/promotiv/www/dekor215/wp-content/themes/Newspaper/includes/shortcodes/td_block_related_posts.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/promotiv/www/dekor215/wp-includes/template.php on line 688

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/home/promotiv/www/dekor215/wp-content/themes/Newspaper/includes/shortcodes/td_block_related_posts.php' (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/promotiv/www/dekor215/wp-includes/template.php on line 688