Przy kominku przyjemniej

0
1216

Gdy za oknami pada śnieg, a temperatura spada poniżej zera, każdy szuka sposobu jak przetrwać zimę i doczekać upragnionej wiosny. W polskich domach dominują sprawdzone metody: gorąca herbata z sokiem i ciepłe kapcie. Specjaliści z firmy Abs-Invest, podają skuteczniejszą receptę na spędzenie zimy w gorącej i miłej atmosferze. Zaprojektowanie w domowym wnętrzu kominka sprawi, że żaden mróz nie będzie straszny, a przestrzeń wokół niego będzie ulubionym miejscem spotkań wszystkich domowników.

 

Kominki z pracowni Abs-Invest dostępne są w szerokiej ofercie stylistycznej. W zależności od charakteru aranżowanego wnętrza klient ma do wyboru kominki klasyczne, rustykalne, czy nowoczesne. Ponadto istnieje możliwość wykonania kominka na indywidualne życzenie klienta. „Praktycznie nie ma dla nas projektów niewykonalnych. Ostatnio mieliśmy przyjemność wykonywać naturalnych rozmiarów replikę kominka z pałacu w Książu Wielkim” – mówi Alicja Surdyn – Prezes firmy Abs-Invest. „ Każde indywidualne zamówienie jest dla nas wyzwaniem artystycznym i podchodzimy do niego z dużym entuzjazmem” – dodaje Alicja Surdyn. Firma dysponuje wysokiej klasy rzeźbiarzami i kamieniarzami, którzy specjalizują się w wykonywaniu kominków głębokorzeźbionych i wielkogabarytowych. ..
Kominki przygotowywane są z najwyższej jakości marmurów, granitów i piaskowców, które charakteryzuje duża odporność na uszkodzenia mechaniczne i działanie wysokich temperatur. Oferta firmy Abs-Invest obejmuje różnorodną kolorystykę i wzornictwo użytego do prac nad kominkiem kamienia. Marmury w kolorze Creme Marfil (kremowym), czy granity w delikatnym odcieniu Kashmir White uczynią wnętrza bardziej przytulnymi. Czarny granit Nero Impala i czerwony marmur Rojo Alicante nadadzą pomieszczeniu należytej elegancji.

Komentarze


Warning: require_once(/home/promotiv/www/dekor215/wp-content/themes/Newspaper/includes/shortcodes/td_block_related_posts.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/promotiv/www/dekor215/wp-includes/template.php on line 688

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/home/promotiv/www/dekor215/wp-content/themes/Newspaper/includes/shortcodes/td_block_related_posts.php' (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/promotiv/www/dekor215/wp-includes/template.php on line 688