Przystojny loft od Poteet Architects

0
4433
Kuchnia - Loft według Poteet Architects

Jeżeli lubisz mieszać style, np. współczesny wystrój z designem z połowy ubiegłego stulecia, to z pewnością rozsmakujesz się w tym projekcie. Czy można go nazwać ładnym? W tym wypadku „przystojny” zdaje się być właściwszym określeniem. Wnętrze zaaranżowane zostało przez Poteet Architects, którzy poza perfekcyjnym rozmieszczeniem pomieszczeń, tchnęli ciepło w to szykowne mieszkanie.

Właściwie moglibyśmy zapomnieć, że oglądamy loft, gdyby nie widoczna wentylacja i sama struktura wysokiego sufitu. Ale w gruncie rzeczy nadają one tylko smaczku całej kompozycji. We wnętrzu, jak to, niezbędne jest odpowiednie doświetlenie powierzchni i fakt – świateł, tudzież halogenów jest tu sporo.

Na uwagę zasługuje olbrzymi, szklany panel nad kominkiem w salonie. Skupia on naszą uwagę właśnie na tym elemencie wystroju i nieco nas zaskakuje. Kolorystyka, z jaką mamy tu do czynienia, to biel i czerń z nutą słonecznych żółci i oranżów.


Źródło i foto via trendir.com

Komentarze


Warning: require_once(/home/promotiv/www/dekor215/wp-content/themes/Newspaper/includes/shortcodes/td_block_related_posts.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/promotiv/www/dekor215/wp-includes/template.php on line 688

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/home/promotiv/www/dekor215/wp-content/themes/Newspaper/includes/shortcodes/td_block_related_posts.php' (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/promotiv/www/dekor215/wp-includes/template.php on line 688