Ręcznie robiona półka-drzewo od Sebastiana Errazuriza

0
4522
Półka ‘Metamorphosis’ by Sebastian Errazuriz

Sebastian Errazuriz to artysta. Pewnego dnia dał się on zaczarować drzewu i tak powstała ta niecodzienna, zjawiskowa i po prostu piękna półka o dźwięcznej nazwie „Metamorfoza”. Dodać musimy, iż jest to rękodzieło, stworzone z brzozy bałtyckiej. Forma potarganego wiatrem pnącza przybliża nas do natury, pozwala na nowo przyjrzeć się jej walorom.

Konstrukcja świetnie sprawdzi się jako stojak na książki, gazety, zeszyty, czy inne drobiazgi. Wszystko zależy od kreatywności jej użytkownika.

Sebastian Errazuriz stworzył „Metamorfozę” dla uzupełnienia swojej kolekcji, wystawionej w Cristina Grajales Gallery w Nowym Jorku. Nazwa wystawy brzmi bardzo poetycko, mianowicie „Piękne Przeczucia„. Jest to świetna okazja dla artystów na zaprezentowanie swych niepowtarzalnych dzieł. A jedno z nich dziś do zobaczenia w naszej galerii linijkę niżej.


źródło: freshome.com

Komentarze


Warning: require_once(/home/promotiv/www/dekor215/wp-content/themes/Newspaper/includes/shortcodes/td_block_related_posts.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/promotiv/www/dekor215/wp-includes/template.php on line 688

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/home/promotiv/www/dekor215/wp-content/themes/Newspaper/includes/shortcodes/td_block_related_posts.php' (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/promotiv/www/dekor215/wp-includes/template.php on line 688