Ścienne systemy dekoracyjne

0
2343
rys. Buszrem - płyty dekoracyjne betonowe

Buszrem jest producentem nie tylko znakomitych materiałów nawierzchniowych – kostek brukowych i płyt tarasowych. Warte uwagi są nowe grupy produktów przeznaczone na zewnętrzne i wewnętrzne ściany domów i mieszkań. Są wśród nich: ozdobny beton architektoniczny oraz płytki polerowane.

Bogate doświadczenie i wiedza firmy w produkcji elementów betonowych pozwoliły na włączenie do oferty dwóch ciekawy grup produktów. Pierwsza z nich to płytki z betonu architektonicznego do wnętrz – SOCHO DECOR SYSTEM. Prostokątne płytki wykonane są ręcznie z naturalnego betonu architektonicznego. Dzięki temu wzór na ich powierzchni jest niepowtarzalny, a efekt estetyczny zapewnia wyjątkowy klimat wnętrz. Chłodne barwy – szary i biały – spełnią się w aranżacjach wnętrz minimalistycznych, gdzie beton architektoniczny łączy się z chromowymi, szklanymi i stalowymi detalami. Elementy z betonu architektonicznego są modnym rozwiązaniem wnętrzarskim. Nadają przestrzeni industrialnego, loftowego charakteru – a surowa faktura i kolor doskonale podkreślają piękno pozostałego wyposażenia.

Drugim systemem dekoracyjnym jest SunGral SYSTEM. To betonowe płytki ścienne dedykowane do ścian zewnętrznych i wewnętrznych. Zawierają w warstwie dekoracyjnej specjalnie wyselekcjonowane naturalne kruszywa. Oferowane w wersji piaskowiec i łupek polerowany zarówno fakturą powierzchni, jak i kolorem nawiązują do naturalnego kamienia. Proces polerowania podkreśla ich estetykę i funkcjonalność. Ciepła barwa elementów SunGral SYSTEM świetnie dopasowuję się do naturalnego otoczenia i drewna – ale pasuje również do chromowych i szklanych detali nowoczesnych wnętrz.

Na uwagę zasługują również płyty tarasowe SOCHO o największym aktualnie dostępnym na rynku rozmiarze. Dzięki zbrojeniu włóknem elementy osiągnęły wymiary – 100 x 100 cm oraz 100 x 120 cm przy jedynie 3 cm grubości. Płyty SOCHO przeznaczone są na tarasy i ciągi piesze. W standardzie oferowane są płyty szare i grafitowe. Na specjalne zamówienie możliwe jest wykonanie płyt w kolorze białym.

źródło: informacja prasowa Buszrem

Komentarze


Warning: require_once(/home/promotiv/www/dekor215/wp-content/themes/Newspaper/includes/shortcodes/td_block_related_posts.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/promotiv/www/dekor215/wp-includes/template.php on line 688

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/home/promotiv/www/dekor215/wp-content/themes/Newspaper/includes/shortcodes/td_block_related_posts.php' (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/promotiv/www/dekor215/wp-includes/template.php on line 688