Konkurs dla projektantów i studentów „Skończona forma to dopiero początek”

0
2084

Akademia Hansgrohe organizuje kolejny konkurs projektowy – tym razem pod hasłem „Skończona forma to dopiero początek“. Zadanie polega na zaprojektowaniu łazienki z armaturą wykorzystującą mozliwości Manufaktury Axor.

Manufaktura Axor spełnia oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Na życzenie modyfikuje istniejące produkty. Zmiany dotyczą najczęściej koloru, wysokości i grawerowania. Wiele etapów pracy wykonywanych jest ręcznie. Można zamówić produkt w dowolnym kolorze z palety RAL. Poszczególne elementy mogą być skrócone, wydłużone, opatrzone inicjałami, logotypem lub napisem odzwierciedlającym własny charakter pisma.

Główna nagroda w konkursie Akademii Hansgrohe to stypendium w wysokości 20 000 zł, które zostanie wykorzystane zgodnie z oczekiwaniami zwycięzcy. Dodatkowo do wygrania są dwie nagrody specjalne; 5000 zł dla projektu zgłoszonego przez projektanta oraz 5000 zł dla projektu studenckiego.

Termin zgłaszania prac: 11 grudnia 2016

Konkurs jest dwuetapowy. Autorzy najlepszych projektów wybranych przez Jury w pierwszym etapie będą walczyć o nagrodę główną podczas Finału 22.03.2017 roku w siedzibie firmy Hansgrohe.

Skończona forma to dopiero początek - konkurs dla projektantów i studentów

Więcej informacji o konkursie na www.akademiahansgrohe.pl

żródło: DesignAlive – partner medialny konkursu

Komentarze