Klasyczny wygląd, proste, czyste linie, ponadczasowy duński design – tak na pierwszy rzut oka można scharakteryzować nową sofę Cesto, która znalazła się w wiosennej kolekcji 2011 BoConcept.

Jednak okazuje się, że sofa ma jeszcze wiele innych zalet. Ma między innymi regulowane oparcie, które można ustawić w dwóch pozycjach, wysokiej i niskiej. Pozwala to nie tylko na zmianę wyglądu sofy z formalnego na niezobowiązujący, ale przede wszystkim dopasowanie do budowy ciała użytkownika i najbardziej wygodnego sposobu wypoczynku. Każdy element oparcia można ustawić niezależnie od siebie. Sofa opiera się na chromowanych lub stalowych, prostych nóżkach, które można zamontować w trzech różnych pozycjach. Funkcjonalność i lekki wygląd sofy są dodatkową zaletą, zwłaszcza dla osób dysponujących niewielką powierzchnią.

Podobnie jak inne sofy z asortymentu BoConcept Cesto jest sofą modułową. System składa się z 11 modułów, które pozwalają na niemal nieograniczoną liczbę kombinacji. Do wyboru 80 różnych tkanin obiciowych i skór. Sofę Cesto zaprojektował Anders Nørgaard, autor większości sof z asortymentu BoConcept.

Sofa Cesto znajduje się w sprzedaży we wszystkich salonach BoConcept. Więcej informacji na stronie producenta.


Źródło: BoConcept

Komentarze