Spichlerz mieszkalny

3
1896

„Zawisza – Rezydencje” to oryginalny kompleks mieszkalno-usługowy, łączący tradycję z nowoczesnością. Otoczony zielenią Parku Grunwaldzkiego, położony jest w samym centrum Gliwic, dynamicznie rozwijającego się śląskiego miasta o doskonałej infrastrukturze i dogodnych połączeniach komunikacyjnych (autostrada A4). Miasta pełnego zieleni, miasta ludzi przedsiębiorczych i wykształconych.

To niepowtarzalne miejsce, powstałe na terenie dawnych koszar, oferuje szeroki wybór rezydencji mieszkalnych i usługowych: od luksusowych apartamentów, przez domy w zabudowie szeregowej, aż po lofty.

Spichlerz to stosunkowo nieduży, trzykondygnacyjny budynek o powierzchni 5 tysięcy metrów kwadratowych. Ingerencję budowlaną ograniczono do minimum. Oczyszczona ceglana elewacja, zarówno z zewnątrz jak i we wnętrzach sprawia, że spichlerz wygląda jak przed laty. Ze starego wyglądu pozostały także drewniane stropy, spoczywające na drewnianych belkach i słupach, które zostały jedynie oczyszczone i zaimpregnowane.

Komentarze


Warning: require_once(/home/promotiv/www/dekor215/wp-content/themes/Newspaper/includes/shortcodes/td_block_related_posts.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/promotiv/www/dekor215/wp-includes/template.php on line 688

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/home/promotiv/www/dekor215/wp-content/themes/Newspaper/includes/shortcodes/td_block_related_posts.php' (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/promotiv/www/dekor215/wp-includes/template.php on line 688