Stolik z niespodzianką by Nenad Kostadinov

0
2997
rozsuwany stolik od Nenad Kostadinov

Oryginalny – zdecydowanie TAK. I wyjątkowy, bo łączy w sobie dwie funkcje. Generalnie służy do tego samego, do czego każdy stolik kawowy jest przeznaczony, ale jako bonus kryje w sobie… 4 szuflady. Świetne rozwiązanie – można tu ukryć cukierniczkę, czasopisma, zestaw sztućców i co tylko chcemy.

Szufladki przypominają nieco kuchenne rozwiązania szafek narożnych. Dzięki swojej obrotowości dostęp do pochowanych rzeczy staje się niezwykle łatwy i przyjemny.

Ten niski stolik living-roomowy świetnie sprawdzi się w niedużym pomieszczeniu, gdzie walka o każdy centymetr schowka jest na poziomie dziennym. Nam się podoba taki design – pytanie, co Wy na to? Czekamy na opinie.
źródło: YANKO DESIGN

Komentarze


Warning: require_once(/home/promotiv/www/dekor215/wp-content/themes/Newspaper/includes/shortcodes/td_block_related_posts.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/promotiv/www/dekor215/wp-includes/template.php on line 688

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/home/promotiv/www/dekor215/wp-content/themes/Newspaper/includes/shortcodes/td_block_related_posts.php' (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/promotiv/www/dekor215/wp-includes/template.php on line 688