Święta w stylu AlmiDecor

0
1316

Święta w AlmiDecor to w tym roku kilka zupełnie odrębnych, różnorodnych trendów. Jest więc i klasyka i nawiązanie do światowej mody, jest również świąteczny  powrót do świata dzieciństwa. Kolekcje charakteryzuje bogactwo ornamentów, ciekawa kolorystyka – od srebra, przez tradycyjne czerwienie i nietypowe zielenie, po modny w tym sezonie pudrowy róż i kolory szlachetnych metali (złoto, miedz i mosiądz) oraz bajkowe motywy, które ucieszą dzieci, a dorosłych przeniosą  do magicznej krainy dzieciństwa.

Elementy dekoracyjne wykonane są ze szlachetnych materiałów, zdobne w delikatne hafty,  koronkowe ażury, imitacje drogocennych kamieni,  misterne rysunki.  Stylistyka kolekcji nawiązuje do najnowszych trendów, ale też czerpie z bogactwa tradycyjnych świątecznych wzorów, motywów i kolorów.

Kolekcja Crystal

Pełna majestatycznej, chłodnej elegancji, jak zima z baśni o królowej śniegu. Świat oglądany przez pomalowaną mrozem szybę  jest  oszroniony,  otulony perłową, mieniącą się srebrzyście bielą. Ozdoby lśnią kryształowym, diamentowym światłem, srebrne jelenie odpoczywają po mroźnej sannie…  Każdy element jest jak polarny klejnot,  kunsztownie, bogato zdobiony:  kryształy, błyszczące świeczniki i anioły, brokatowe drzewa i gałęzie,  podwieszane śnieżne kule , srebrne patery i wazy –  wszystko tworzy skrzący się, zimowy  krajobraz.

 

Kolekcja Fantasy

Świąteczny ukłon w stronę najmłodszych. Nawiązuje do pełnego tajemnic, bajkowego  świata  dzieciństwa i przenosi nas do leśnej, zaczarowanej krainy.  Filuterne, rubaszne  wróżki, skrzaty  i elfy – ozdoby choinkowe,  wywołają uśmiech , wprowadzą domowników w miły nastrój. W kolekcji dominuje zieleń jednak nie w tradycyjnym ciemnym odcieniu lecz świeża i żywa, efektownie połączona z oliwką.  Kolorystyka i faktura mchu ciekawie komponuje się z gałązkami choinek. Świąteczny charakter kolekcji podkreślają złote detale, a dodają  jej charakteru i oryginalności dodatki:  omszałe kule, kwiaty dyni, pnącza bluszczu.

 

Kolekcja Paris

Niezwykle zmysłowa kolekcja, dedykowana modnym paniom. Nawiązuje do najnowszych trendów mody poczynając od kolorystyki po detal i zdobienia. Subtelna i wysmakowana w każdym calu.  Jeśli róż – to pudrowy, jeśli srebro – to perłowe, a brąz pojawia się w odcieniach od rozbielonego kakaowego, poprzez mokka do gorzkiej czekolady. Kolekcja Paris jest elegancka i apetyczna. Anielskie skrzydła, brokat, perły, puzderka  – kobiecość, lekkość i glamour, czyli efektowny, zjawiskowy szyk…

 

Kolekcja Royal

Bogata i ozdobna, inspirowana królewskimi symbolami, o tradycyjnej, eleganckiej kolorystyce. W palecie barw dominują  różne odcienie starego złota, purpury, ciepłego, miedzianego brązu, kremowej, jedwabistej bieli.  Elementy dekoracyjne wykonane są ze szlachetnych materiałów:  jedwabiu, imitacji drogocennych kamieni, pięknego szkła. Delikatne  hafty, ozdobne sznury i chwosty, bombki obsypane brokatem , zjawiskowe anioły stworzą unikalną  oprawę rodzinnych uroczystości  – wystawną i pełną splendoru, a jednocześnie pełną elegancji.

Komentarze


Warning: require_once(/home/promotiv/www/dekor215/wp-content/themes/Newspaper/includes/shortcodes/td_block_related_posts.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/promotiv/www/dekor215/wp-includes/template.php on line 688

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/home/promotiv/www/dekor215/wp-content/themes/Newspaper/includes/shortcodes/td_block_related_posts.php' (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/promotiv/www/dekor215/wp-includes/template.php on line 688