Szafa Przyszłości

0
1762

Komandor S.A. zaprasza do udziału w konkursie na najlepszy Projekt Szafa Przyszłości Komandor. Nagrodzony projekt będzie zrealizowany i zaprezentowany na targach w których uczestniczyć będzie Komandor. NAGRODA to 100 000 USD.

Komandor S.A. jest jednym z największych na świecie producentów systemów drzwi przesuwanych do szaf wnękowych. Jako firma nowoczesna i nowatorska ukierunkowana na potrzeby klientów, poszukuje najlepszych rozwiązań, które może zastosować w swojej działalności. Dlatego zapraszamy do Konkursu, który pozwoli nam wyłonić zwycięzcę i najlepszy projekt, który niewątpliwie stanie się wyznacznikiem kierunku rozwoju nie tylko dla nas, ale i dla całej branży.

Cel konkursu
Przedmiotem Konkursu Głównego „Szafa Przyszłości Komandor” jest stworzenie nowatorskiego rozwiązania szafy wnękowej, jaka powinna znaleźć się w naszych domach w nieodległej przyszłości. Projekt powinien uwzględniać przede wszystkim aspekt funkcjonalny i użytkowy zabudowy, a także estetyczną stronę prezentowanego rozwiązania.

  • Poza Konkursem Głównym organizowane są również odrębne Konkursy Dodatkowe, w których także przewidziano cenne nagrody.
  • Wszystkie informacje o warunkach organizacji poszczególnych konkursów są opisane w regulaminach konkursów, które znajdują się na stronie internetowej www.vip.komandor.com.
  • Konkurs adresowany jest do wszystkich środowisk twórczych z wyjątkiem pracowników organizatora.

Czas trwania konkursu:

  • Konkurs trwa od 1 stycznia 2010 r., do 31 grudnia 2010 r.
  • Organizator przewiduje możliwość składania wyjaśnień na zapytania uczestników przekazane przez stronę internetową konkursu www.vip.komandor.com
  • Termin zadawania pytań upływa na 1 miesiąc przed upływem terminu dla składania projektów. Po tym terminie Organizator nie ma obowiązku odpowiedzi na zadane pytania.

Nagrody
Poza Konkursem Głównym „Szafa Przyszłości Komandor” z nagrodą 100 000 USD zostały ogłoszone Konkursy Dodatkowe, w których przewidziano odrębne nagrody za najlepszą pracę konkursową w następujących kategoriach:

1. Nowatorskie rozwiązanie drzwi w zabudowie Komandor – nagroda 20 000 USD.
2. Najciekawsze rozwiązanie szafy/zabudowy w pokoju dziecięcym – nagroda 10 000 USD.
3. Najlepsze rozwiązanie szafy/ zabudowy dla osób niepełnosprawnych – nagroda 10 000 USD.
4. Najciekawszy projekt akcesoriów do szafy – nagroda 10 000 USD.
5. Najciekawszy projekt dodatkowych mebli – nagroda 10 000 USD.

Warunki konkursu oraz wymagana dokumentacja projektu określona jest w poszczególnych Regulaminach Konkursu z którymi można się zapoznać na stronie www.vip.komandor.com

Komentarze


Warning: require_once(/home/promotiv/www/dekor215/wp-content/themes/Newspaper/includes/shortcodes/td_block_related_posts.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/promotiv/www/dekor215/wp-includes/template.php on line 688

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/home/promotiv/www/dekor215/wp-content/themes/Newspaper/includes/shortcodes/td_block_related_posts.php' (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/promotiv/www/dekor215/wp-includes/template.php on line 688