Trend Summer House zaprojektowany przez Skanlux

0
5837
Trend Summer House

Trend Summer House należy do najnowszej serii projektów firmy Skanlux, stworzonej z myślą o wygodzie i spokoju współczesnej rodziny. Architekci zaprojektowali jednolitą, nowoczesną bryłę budynku nadając mu funkcjonalny charakter. Tak powstał ponadczasowy element architektury, który chętnie zobaczymy w naszym otoczeniu.

Skanlux to firma budowlana, która zajmuje się projektowaniem i budową domów odpowiadających indywidualnym potrzebom klientów. Najważniejszym aspektem wszystkich realizowanych projektów jest ich energooszczędność i poszanowanie dla środowiska. Tak z miłości do piękna i środowiska powstają domy, w których każdy poczuje się przyjemnie.

Fasadę domu pokrywa specjalne drewno okładzinowe, a całość kryta jest prostym dachem z częściowo ukrytym systemem odprowadzania wody deszczowej. Wnętrze domu ma charakter częściowo otwarty i zapewnia jasne przestrzenie, które stanowią spójną funkcjonalną całość.

Projekt „Trend” jak sama nazwa wskazuje bazuje na najnowszych trendach i najwyższej funkcjonalności proponowanych rozwiązań. Białe przestrzenie ścian w połączeniu z dużymi przeszkleniami okien nadają wnętrzu przyjemny charakter i są gwarancją dobrego samopoczucia domowników.

Trend Summer House ma w standardzie skupić się na funkcjonalności i dobrego samopoczucia. Sufit. Duże otwarte okna. Białe ściany gipsowe włókno w pokoju kuchnia / rodziny, pokój dzienny, łazienka i korytarz. Eleganckie wnętrze rozwiązania, takie jak toalety ściennych i odwodnienia liniowego.

źródło: Skanlux – www.skanlux.dk

Komentarze


Warning: require_once(/home/promotiv/www/dekor215/wp-content/themes/Newspaper/includes/shortcodes/td_block_related_posts.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/promotiv/www/dekor215/wp-includes/template.php on line 688

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/home/promotiv/www/dekor215/wp-content/themes/Newspaper/includes/shortcodes/td_block_related_posts.php' (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/promotiv/www/dekor215/wp-includes/template.php on line 688