Unikalny apartament

0
2764

Architekt Dimitar Karanikolov z firmy Meshroom i projektantka wnętrz Veneta Niklová przez dwa lata szukali swojego miejsca na ziemi, ponieważ zawsze ważniejsza była praca. Po powrocie do Sofii po wielu latach mieszkania w Londynie, para szukała domu, w którym mogłaby zapuścić korzenie, aż znaleźli unikalny apartament na poddaszu w nowym budownictwie. Przestrzeń była mała, ale miała charakter, dlatego wiedzieli, że mogą ją przekształcić w coś co będą kochać. Ich wiedza, pomysłowość, a także duża kreatywność doprowadziły do stworzenia inspirującego domu, swojej własnej przestrzeni i tego co chcieli naprawdę mieć, a efekty możecie zobaczyć tutaj.

Poddasze utrzymane jest w staromodnym klimacie, który obecnie jest używany do innowacyjnych celów. Choć nowoczesna technologia jest głównym kluczem aranżacji mieszkania dla partnerów, to jednak chcieli ukryć najbardziej jaskrawe nowoczesne udogodnienia, co przysporzyło im wiele trudu. Na przykład, klimatyzator ukryty jest wewnątrz drewnianej szuflady, natomiast żarówki z magnesami zwisają nad stołem.

Największa niestandardowa kreacja, jaka została stworzona w tej małej przestrzeni to duża czarna skrzynka, która stoi na środku pokoju. Przechowywanie rzeczy jest zawsze wyzwaniem w mniejszych mieszkaniach. Ściągając płaszcz możemy go skrupulatnie ukryć, chowając w „szafie”, która wygląda jak walizka vintage, zatem nie brakuje miejsca do praktycznego przechowywania, nawet w małych pomieszczeniach.

Na piętrze znajduje się druga sypialnia z wanną, która w głównej mierze przeznaczona jest dla gości.
Na zewnątrz widać wąski tunel, który na świeżym powietrzu pełni funkcję małego magazynu jak i relaksującego miejsca do wypoczynku.

home-designing.com

Komentarze

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułKuchenne marzenie
Następny artykuł„Dryfujące drewno”

Warning: require_once(/home/promotiv/www/dekor215/wp-content/themes/Newspaper/includes/shortcodes/td_block_related_posts.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/promotiv/www/dekor215/wp-includes/template.php on line 688

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/home/promotiv/www/dekor215/wp-content/themes/Newspaper/includes/shortcodes/td_block_related_posts.php' (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/promotiv/www/dekor215/wp-includes/template.php on line 688