Uwaga-uwaga! Konkurs na projekt schodów modułowych

0
1493

Zaprojektuj nowatorski model schodów i poręczy w nowym systemie powtarzalnych modułów i wygraj 6 tysięcy złotych! Ruszył ogólnopolski konkurs pod patronatem Rintal Polska, producenta i dystrybutora włoskich schodów do wnętrz.

Jeżeli reprezentujesz środowisko twórcze, jesteś architektem, inżynierem budownictwa czy ambitnym studentem szkoły architektonicznej lub artystycznej – ten konkurs jest dla ciebie. Przed uczestnikami nie lada wyzwanie – zaprojektować nowatorski, zgodny z dzisiejszym stanem techniki, model schodów z poręczami w nowym systemie powtarzalnych modułów.

Zarówno schody, jak i poręcze powinny charakteryzować się uniwersalnością i funkcjonalnością zastosowanych rozwiązań, a co za tym idzie modułowością. Istotną cechą projektu ma być zarówno jego innowacyjność, jak i rodzaj zastosowanych materiałów.

Przy ocenie prac konkursowych jury zwróci uwagę na trafność zaproponowanego rozwiązania, a także techniczne możliwości jego realizacji.

Nagrodą główną w konkursie jest 6 tysięcy złotych. Na zdobywców miejsc drugiego i trzeciego również czekają pieniążki w wysokości 2,5 oraz 1,5 tysiąca złotych.

Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić formularz rejestracyjny dostępny na stronie www.rintal.pl nie później, niż 1 października 2011 r. Więcej informacji oraz regulamin dostępne są na stronie organizatora.

A zatem tablety w ruch!

Komentarze


Warning: require_once(/home/promotiv/www/dekor215/wp-content/themes/Newspaper/includes/shortcodes/td_block_related_posts.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/promotiv/www/dekor215/wp-includes/template.php on line 688

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/home/promotiv/www/dekor215/wp-content/themes/Newspaper/includes/shortcodes/td_block_related_posts.php' (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/promotiv/www/dekor215/wp-includes/template.php on line 688