Wanna na obcasie – wyjątkowy design od SICIS

7
6218
czy chciałabyś mieć taką wannę? (fot. SICIS)

Mężczyźni szaleją za paniami w szpilkach, kobiety – za… wannami w kształcie pantofelka.

Bo każda dziewczynka kiedyś chciała być Kopciuszkiem. Projekty włoskiej marki SICIS – eksperta w dziedzinie mozaiki – to kolejny przykład na to, że design nie uznaje barier.

Bardzo wysoka szpilka w tym przypadku nie podpiera zgrabnej pięty, lecz masuje plecy zażywającej kąpieli osoby. Umieszczona w górnych partiach „bucika” masująca dysza działa niezwykle relaksująco, zwłaszcza na ramiona. Piękno tych wanien, to nie tylko unikatowy kształt. Czar zaklęto też w szklanej, barwnej mozaice, która połyskuje jak drogocenne klejnoty.

W kolekcji SICIS znajdziemy wiele modeli (nie tylko bucikowych). Możemy przebierać w wannach wolno-stojących z serii Audrey, Alba, Sultan oraz Denver.

A teraz popodziwiajmy…


fot. SICIS

Komentarze


Warning: require_once(/home/promotiv/www/dekor215/wp-content/themes/Newspaper/includes/shortcodes/td_block_related_posts.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/promotiv/www/dekor215/wp-includes/template.php on line 688

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/home/promotiv/www/dekor215/wp-content/themes/Newspaper/includes/shortcodes/td_block_related_posts.php' (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/promotiv/www/dekor215/wp-includes/template.php on line 688